
Вібраційна шліфмашина Metabo SRE 3185 (600442500)
6 924 ₴
- Готово до відправки
- Код: 600442500
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вібраційна шліфмашина Metabo SRE 3185 — легка та зручна шліфувальна машина з ідеальною ергономікою. Забезпечує досконалий зовнішній вигляд відшліфованих поверхонь без завитків і борозен, що робить її ідеальною для професійної обробки. Оснащена нековзною накладкою на ручку Softgrip та низьким рівнем вібрації завдяки плавності ходу.
Конструктивні особливості:
- Міцний фланець підшипника з алюмінієвого лиття під тиском
- Міцна система затиску для шліфувального паперу як на липучці, так і без неї
- Електроніка Vario (V) для роботи з кількістю коливань відповідно до якості матеріалу
- Текстильний мішок для пилу легко витрушується та дозволяє працювати без пилососа
- Можливість під'єднання універсального пилососа
- Ідеальне шліфування поверхонь без завитків та борозен
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна походження: Китай
- Виробник: Metabo
- Тип: вібраційна шліфмашина
- Джерело живлення: від мережі 220 В/50-60 Гц
- Споживана потужність двигуна: 210 Вт
- Віддавна потужність: 80 Вт
- Кількість обертів холостого ходу: 11 200 об/хв
- Частота коливань на холостому ходу: 8 800 – 22 300 кол/хв
- Шліфувальна плита: 92х184 мм
- Коливальний контур: 2 мм
- Шліфування поверхонь: 4 м/с²
- Похибка вимірювання K: 1,5 м/с²
- Рівень звукового тиску: 73 дБ(А)
- Рівень звукової потужності (Lwa): 84 дБ(А), похибка вимірювання K: 3 дБ(А)
- Довжина кабелю: 4 м
- Вага: 1,5 кг
- Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
- Вібраційна шліфмашина Metabo SRE 3185
- Тканинні мішки-пилозбірники
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 210 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11200 об/хв |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина стрічки/листа | 92 мм |
| Максимальна частота коливання платформи | 22300 кол/хв |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Вібраційна |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Рівень шуму | 84 дБ |
| Довжина стрічки | 184 мм |
| Ширина стрічки | 92 мм |
| Частота колебаний | 22300 кол./хв |
| Контроль обертів | Да |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 924 ₴

