
Акумуляторний кущоріз Metabo AHS 18-65 V (600467850)
13 084 ₴
- Немає в наявності
- Код: 600467850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Легкий, потужний акумуляторний кущоріз із низьким рівнем шуму для роботи в чутливих до шуму місцях
Ножі особливої геометрії менше зношуються, завдяки чому термін експлуатації збільшений на 200%
Чистий розріз завдяки двосторонньому алмазному заточуванню ножів під кутом 30°
Безпечний нижній ніж гарантує високу безпеку роботи
Висока ефективність різання завдяки двоступеневому редуктору
Приємна робота завдяки різці без вібрацій, чудовій ергономічності та ручці з покриттям Softgrip
Безпека завдяки електронній системі миттєвої зупинки ножа (за 0.3 секунди)
Пристрій захисту від ударів захищає користувача та механізм передавання від зворотного поштовху
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип — кущоріз
Тип живлення — від акумулятора
Напруга акумулятора — 18 В
Тип акумулятора — LiPOWER
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Частота холостого ходу: 0 - 2700 хід/хв
Довжина ножа — 65 см
Довжина різання — 63 см
Товщина зрізу — 18 мм
Холостійка хода: 2.5 м/с2
Похибка вимірювання K: 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 67 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 87 дБ (А)
Похибка вимірювання K: 3 дБ(А)
Вага — 3.5 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний кущоріз Metabo AHS 18-65 V
Інструмент постачається без акумуляторів і зарядного пристрою.
Футляр для захисту ножа
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 кг |
| Довжина леза | 65 см |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 2700 хід/хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання,Футляр для захисту ножа |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Особливості | Гальмо двигуна, захист від ударів |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Крок зубців | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 084 ₴




