
Електричний ударний дриль Metabo SB 850-2 (600780000)
8 704 ₴
- В наявності
- Код: 600780000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Потужний двошвидкісний ударний дриль для універсального свердління практично в будь-якому матеріалі
Міцний корпус редуктора з алюмінієвого лиття під тиском для оптимального відведення тепла та довговічності
Максимальна продуктивність також під час обертання вліво, наприклад, під час вивільнення гвинта, що застряг, завдяки поворотному мосту з вугільними щітками
Двигун Metabo Marathon із захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації
Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatic: механічне роз'єднання приводу під час блокування приладдя для безпечної роботи
Шпиндель із внутрішнім шестигранником для насадок дає змогу обійтися без патрона
Кулькове з'єднання кабелю для максимальної свободи руху під час роботи
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип — дриль
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Тип двигуна — щітковий
Споживана потужність — 850 Вт
Віддавана потужність — 490 Вт
Максимальний крутний момент — 36/14 Нм
Макс. діаметр свердління (в камені) — 20 мм
Макс. діаметр свердління (в бетоні) — 18 мм
Макс. діаметр свердління (м'яка деревина) — 40/25 мм
Макс. діаметр свердління (сталь) — 13/8 мм
Кількість обертів холостого ходу: 1100/3100 об/хв
Максимальна кількість ударів — 58900 уд./хв
Діаметр затискної шийки — 43 мм
Різь шпинделя — 1/2" — 20 UNF
Діапазон затиску свердлильного патрона: 1.5 – 13 мм
Шпиндель патрона з внутрішнім шестигранником — 6.35 мм
Тип патрона — під ключ
Довжина кабелю — 4 м
Регулювання обертів — так
Кількість швидкостей — 2
Свердління металу: 4.2 м/с2
Похибка вимірювання K: 1.5 м/с2
Ударне свердління в бетоні: 17 м/с2
Похибка вимірювання K: 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 103 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 114 дБ (А)
Похибка вимірювання K: 3 дБ(А)
Реверс – да
Наявність удару — так
Вага — 2.6 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Електричний ударний дриль Metabo SB 850-2
Патрон під ключ
Додаткова ручка
Обмежувач глибини свердління
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Діаметр свердління в дереві | 37 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Клас станка | професійний |
| Кількість обертів | 2500 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | гайковий ключ, Картонне паковання, ручка, швидкозатискний патрон 13 мм. |
| Потужність | 600 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Дриль безударний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 704 ₴




