-44%

Компресор Metabo Mega 550-90 D (601540000)
100 749 ₴
56 812 ₴
- В наявності
- Код: 601540000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Потужний міцний компресор із клиноремінним приводом для важких робіт
Ремінний привод для низьких обертів і особливо спокійного ходу
Двоступеневе стиснення для особливо високої потужності та тривалого терміну експлуатації
Для трифазного струму
Регульований робочий тиск залежно від застосування та поліпшена якість повітря завдяки фільтру-редуктору з манометром і розпилювачем оливи
Легкий холодний пуск завдяки манометричному вимикачу з редукційним клапаном
Додатковий манометр для індикації тиску в ресивері
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
2-циліндровий поршневий компресор зі змащенням для великого об'єму повітря
Панель інструментів із манометрами з чіткою індикацією тиску в ресивері та робочого тиску
Великі гумові колеса для зручного транспортування
Напрямні ролики з паркувальним гальмом для високої маневровості
Можливість намотування кабелю
Ергономічна довга тягова ручка з інтегрованим намотуванням кабелю
10 років гарантії на ресивер від наскрізної корозії
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип — компресор
Напруга — від мережі 380 В
Потужність всмоктування — 510 л/хв
Швидкість подавання — 395 л/хв
Ефективний обсяг подавання (максимальний тиск 80%) — 360 л/хв
Максимальний тиск — 11 bar
Номінальна споживана потужність — 3000 Вт
Максимальна кількість обертів — 1400/хв
Обсяг ресивера — 90 л
Рівень звукового тиску (LpA) — 87 dB (A)
Рівень звукової потужності (Lwa) — 96 dB (A)
Габарити: 1126х490х917 мм
Вага — 103 кг
Довжина кабелю — 1.5 м
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Компресор Metabo Mega 550-90 D
Універсальна швидкорознімна муфта — 3 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Об'єм ресивера | 90 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 103 кг |
| Кількість щаблів | 2 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Комплектація | Картонне паковання, муфта |
| Конструкція | Оливний |
| Потужність | 3 кВт |
| Номінальний тиск | 11 бар |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Пристрій | ремінний |
| Швидкодія | 360 л/хв кг/ час |
| Розміри | 1126х490х917 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 812 ₴

