
Кутова шліфувальна машина Metabo WEPBA 17-150 Quick RT (601098000)
13 158 ₴
- Немає в наявності
- Код: 601098000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Максимальна продуктивність завдяки повній потужності за малої ваги
Ідеальна ергономіка завдяки вузькій ручці гарантує максимальний контроль і полегшує роботу над головою
Двигун Metabo Marathon з новою системою охолодження та системою вугільних щіток гарантує вдвічі довший термін експлуатації
Tacho-Constamatic (TC) —повнова електроніка: висока продуктивність завдяки постійній кількості обертів під час навантаження
Система M-Quick для заміни дисків без інструментів натисканням на кнопку
Захисний кожух, який регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
Зменшені показники вібрації для роботи без втоми завдяки додатковій ручці Metabo VibraTech (MVT) і вбудованому автобалансиру
Максимальний захист користувача завдяки запатентованому механічному дисковому гальму та вимикачу з автостопом: коло зупиняється упродовж 2 секунд після відпускання кнопки або переривання електроенергії
Механічна запобіжна муфта Metabo S-automatic: під час блокування диска забезпечує найменшу видатність серед конкурентів — для максимального захисту користувача та безперервної роботи
Електронний м'який пуск і захист від повторного пуску
Корпус редуктора може монтуватися з поворотом кроками 90° для керування лівою рукою або для різання
Аварійне вимкнення вугільних щіток для захисту двигуна
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип – УШМ
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність двигуна — 1750 Вт
Потужність двигуна — 1070 Вт
Крутний момент — 4.4 Нм
Тип двигуна — щітковий
Частота холостого ходу — 9600 об/хв
Діаметр диска — 150 мм
Різь шпинделя — М14
Шліфування поверхні: 6.0 м/с2
Похибка вимірювання К: 1.5 м/с2
Шліфування за допомогою шліфувальної стрічки: 4.9 м/с2
Рівень звукового тиску: 92дБ (А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 103 дБ (А)
Похибка вимірювання К: 3 дБ(А)
Плавний пуск — так
Підтримка обертів — так
Захист від повторного пуску — так
Довжина мережевого кабелю — 4 м
Вага — 2.8 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Кутова шліфувальна машина Metabo WEPBA 17-150 Quick RT
Захисний кожух
Опорний фланець
Затяжна гайка M-Quick
Додаткова ручка
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Да |
| Вага | 2.8 кг |
| Кількість обертів | 9600 об./хв об/хв |
| Комплектація | Картонна упаковка, шкірах, ручка, швидкісна гайка |
| Крутний момент | 4.4 Нм |
| Макс. діаметр диска | 150 мм |
| Особливості | плавний пуск |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 1750 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 92 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 158 ₴


