Конструктивні особливості:
Високоякісний керамічний нагрівальний елемент, потужний двигун і оптимальне охолодження приладу для тривалого терміну експлуатації
Високий рівень експлуатаційної безпеки завдяки тонкій, прогумованій зоні захоплення й безпеці вимкнення
Широкий спектр використання: зняття лакового покриття, надання форми, стискання, зварювання тощо.
Зручність використання завдяки ергономічному дизайну та ручці з нековзною поверхнею з еластичною поверхнею Softgrip
Безпечна стаціонарна робота завдяки великій нековзній опорній поверхні
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Румунія
Виробник — Metabo
Тип — фен
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 1600 Вт
Діапазон температур: 300 – 500°С
Потік повітря: 240 – 450 л/хв
Рівень звукового тиску — 70 dB (A)
Кількість ступенів регулювання кількості повітря — безступеневий
Кількість ступенів регулювання температури повітря — плавно
Довжина кабелю — 2.2 м
Вага — 0.6 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Технічний фен Metabo HG 16-500
Насадка широка 50 мм
Насадка рефлекторна
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі metaBOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Кейс metaBOX, насадки |
| Макс. температура | 500 C |
| Мін. температура | 300 C |
| Наявність дисплея | Да |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Швидкодія | 450 л/хв кг/ час |
| Регулятор потужності | Да |
| Зміна температури | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 056 ₴




