
Електричний проточний водонагрівач 3 кВт Grunhelm EWH-3G
1 039 ₴
- Готово до відправки
- Код: EWH-3G
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Grunhelm EWH-3G — проточний водонагрівач для встановлення на мийку або раковину. Призначений для використання на кухні, дачі, закладах харчування, де немає централізованого подавання гарячої води. Для підключення потрібна побутова електромережа 220 В і тиск у системі водопостачання від 0,4 до 5 барів. Керування водонагрівачем інтуїтивно зрозуміле, температура виставляється поворотом важеля терморегулятора.
Основні переваги Grunhelm EWH-3G:
- 1 рік — гарантія на водонагрівач
- 3000 Вт — максимальна споживана потужність
- 2,5 л/хв — максимальна продуктивність
- Якісний нагрівальний елемент із нержавної сталі
- Інтуїтивне керування температурою води
- 60 °C — максимальна робоча температура
- Поворотний J-подібний кран
- Нагрівання води за лічені секунди
- Надійна ізоляція електричної частини від води
- Захист корпусу за стандартом IPX4
- Простий монтаж на мийку
- 1,2 м — довжина мережевого кабелю
- 0,78 кг — вага водонагрівача
Комплект постачання:
- Проточний водонагрівач Grunhelm EWH-3G
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Продуктивність | 2.5 літр/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Розташування | Вертикальне |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Підключення труб | Знизу |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 |
| Тип встановлення | на мийку |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Терморегулятор |
| Країна торгової марки | Китай |
| Керування | Механічний |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Макс. температура | 60 C |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 039 ₴
