
Акумуляторний фрезер Metabo OFV 18 LTX BL 12 (АКБ + ЗП) (601743660)
44 201 ₴
- В наявності
- Код: 601743660
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Потужний акумуляторний фрезер із великим робочим ходом 50 мм для різних робіт із фрезерування
Потужний безщітковий двигун забезпечує більшу швидкість під час фрезерування деревини та матеріалів на основі деревини
Настроювання глибини фрезерування з точністю до міліметра за допомогою триступеневого упору та додаткової точної спідниці за допомогою шкали
Стабільний і стійкий до скручування напрямний із 2 колонками для максимальної точності
Регулювання кількості обертів залежно від матеріалу для різних сфер застосування
Загартований і шліфуваний змінний цанговий затискач для точного концентричного обертання фрези
Фіксатор шпинделя для полегшення заміни фрез
Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному запуску після переривання енергопостачання
Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна
Обладнання для різних робіт: паралельний упор, копіювальний фланець і адаптер для під'єднання пилососа
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип — фрезер
Тип двигуна — безщітковий
Тип живлення — від акумулятора
Напруга акумулятора — 18 В
Тип акумулятора — LiHD
Ємність акумулятора — 5.5 Ah
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Максимальна висота ходу — 50 мм
Кількість обертів холостого ходу: 11000 - 25000 об/хв
Отвір цангового затискача: 6/8/12 мм
Фрезерування МДФ — 4.8 м/с2
Похибка вимірювання К – 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску — 94 dB (A)
Рівень звукової потужності (Lwa) — 102 dB (A)
Похибка вимірювання К — 3 dB (A)
Регулювання обертів — має
Фіксатор шпинделя — має
Захист від повторного пуску — має
Захист від перевантаження — має
Під'єднання до пилососа — має
Паралельний упор — має
LED-підсвітка — немає
Вага з акумуляторним блоком — 3.9 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний фрезер Metabo OFV 18 LTX BL 12
2 акумуляторні блоки LiHD (18 В/ 5.5 Аh)
Швидкозарядний пристрій ASC 145 «AIR COOLED»
Адаптер для під'єднання пилососа
Паралельний упор
Копіальний фланець
Цанговий затискач 8 мм
Цанговий затискач 12 мм
Перехідник із 12 мм на 6 мм
Гайковий ключ
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі metaBOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 3.9 кг |
| Діаметр цанги | 6,8,12 |
| Ємність акумулятора | 5.5 А·год А·год |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 25000 об/хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, адаптер для відведення тирси, акумулятор (2 шт.), гарантійний талон, Зарядний пристрій, Кейс, Варильна втулка,паралельний упор, цанга 12 мм, цанга 8 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | багатофункційний |
| Тип акумулятора | Li-HD |
| Хід фрези | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 201 ₴




