
Кромковий фрезер для металу Metabo KFMV 17-15 F (601770500)
127 155 ₴
- В наявності
- Код: 601770500
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Фреза для металу дає змогу знімати фаски до 15 мм і призначена для підготовки крайок зварних швів
Керування одним натисканням кнопки: запатентований механізм регулювання фрези без інструменту з кроком 0.1 мм; точки фіксації скорочують час регулювання та запобігають ненавмисному перемиканню глибини фрезерування під час роботи
Точне регулювання кута фаски прямо над напрямними пластинами
Універсальна фрезерна головка з трьома твердосплавними поворотними пластинами для зняття фасок під будь-яким кутом 0-90°
Напрямний упор забезпечує рівномірну та високоякісну якість поверхонь у разі оброблення прямих країв
Контрольоване виконання робіт завдяки напрямним пластинам великої площі
Опорний ролик для ведення трубами полегшує підготовку крайок під зварювання
Передня ручка, регульована без використання інструментів, для досягнення безпечного та рівномірного ведення інструмента
Двигун Metabo Marathon із запатентованим захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації
Повнохвильова електроніка Vario-Tacho-Constamatic (VTC) з регулювальним коліщатком: для роботи з кількістю обертів, потрібними властивостями матеріалу та незмінним під навантаженням
Електронний захист від перевантаження, м'який пуск і захист від повторного пуску
Тонкий корпус для оптимальної роботи
Захист користувача за допомогою бічних пластин для відведення стружки
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип — фрезер
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 1700 Вт
Віддавна потужність — 880 Вт
Частота холостого ходу: 6200 - 12000 об./хв
Тип крайки — фаска
Кут фаски: 0 - 90°
Максимальна ширина фаски (45°) — 21 мм
Максимальна висота фаски (45°) — 15 мм
Шкала регулювання глибини фрезерування — 0.1 мм
Мінімальний внутрішній кут заокруглення — 100 мм
Вібрація — 5 м/с2
Похибка вимірювання К — 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску — 99 dB (A)
Рівень звукової потужності (LwA) — 107 dB (A)
Похибка вимірювання К — 3 dB (A)
Довжина кабелю — 3.9 м
Вага — 6.3 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Кромковий фрезер для металу Metabo KFMV 17-15 F
Поворотні різальні пластини Universal із твердих сплавів — 3 шт.
Опорний ролик
Викрутка для гвинтів Torx 15
Викрутка SW 4 з T-подібною ручкою
Гайковий ключ, розмір 10
U-подібна ручка
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі metaBOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота захоплення | 15 мм |
| Кількість обертів | 6200 — 12000 об/хв об/хв |
| Комплектація | U-подібна ручка, Викрутка SW 4 з T-подібною ручкою, Викрутка для гвинтів Torx 15, Гайковий ключ розмір 10, Кейс, Опорний ролик, 3 поворотні різальні пластини з твердих сплавів Universal |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. ширина захоплення | 21 мм |
| Потужність | 1700 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Підтримання обертів | Да |
| Радіус профілю | 100 мм |
| Мережевий кабель | 3.9 м |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Крайковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 155 ₴





