
Акумуляторний заклепувальний пістолет Metabo NMP 18 LTX BL M10 (без АКБ і ЗП) (601788850)
77 613 ₴
- В наявності
- Код: 601788850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Акумуляторний заклепувальний пістолет із регулюванням зусилля заклепування для сліпих заклепок до M10 в алюмінії, M8 у сталі, M6 у високоякісній сталі
Універсальне використання завдяки системі швидкої заміни оправлення з різзю
Автоматичне надсвердлювання заклепувальної гайки перед встановленням
Функція автореверсу, що заощаджує час: Механізм витягування після встановлення повертається назад у вихідне положення й гайка відкручується від оправи з різзю
Просте попереднє налаштування сили витягування на світлодіодному дисплеї забезпечує роботу, щадну матеріал і різь
Світлодіодний дисплей із захисною кришкою: 10 позицій у пам'яті для збереження параметрів, які можна згодом викликати
Можливість під'єднання світлодіодного ліхтаря, який світить під час встановлення або постійно (не більш ніж 10 хвилин)
Петля для економії сил під час роботи з балансиром/ пружинним механізмом
Зі встановленим відповідним адаптером (приладдя) також придатний для встановлення глухих гвинтових заклепок
Потужний безщітковий двигун дає змогу виконувати роботи швидко та максимально ефективно
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип — заклепувальний пістолет
Вид акумуляторного блока — LiHD/Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Діаметр заклепки, всі матеріали — 8 мм
Максимальний діаметр заклепки, алюміній — 10 мм
Максимальний діаметр заклепки, високоякісна сталь — 6 мм
Сила витягування — 15 кН
LED подсветка - да
Підіймальне обладнання — 10 мм
Рівень звукового тиску: 52 dB(A)
Рівень звукової потужності (Lwa): 63 dB (A)
Похибка вимірювання К: 3 dB(A)
Вага без акумуляторного блока — 2 кг
Вага з акумуляторним блоком — 2.5 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний заклепувальний пістолет Metabo NMP 18 LTX BL M10
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Оправки з різзю M4, M5 і M6
Насадки M4, M5 і M6
Інформаційна карта сили витягування
Шестигранний ключ
Двосторонній гайковий ключ із відкритим закотом
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 10 мм |
| Вага | 2.0 кг |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | гак для носіння на поясі, Картонне паковання, насадка, оправа, шестиграний ключ |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | M10 |
| Мін. діаметр кріпильного виробу | M6 |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Сила витягування | 15000 Н |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 613 ₴





