
Акумуляторна вібраційна шліфувальна машина Metabo PowerMaxx SMA 12 BL (без АКБ і ЗП) (602037840)
11 289 ₴
- Немає в наявності
- Код: 602037840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Надзвичайно легка зручна акумуляторна багатофункціональна шліфувальна машина класу 12 вольтів, ідеально пристосована для ефективного шліфування кутів і країв
Можливо, зручне близьке до поверхні ведення навіть над головою завдяки малій загальній висоті
Низький рівень вібрації завдяки плавності ходу
Нековзна накладка на ручку Softgrip
Унікальний безщітковий двигун із максимальною ефективністю під час шліфування також у разі тривалої експлуатації
Коливальний контур 2.0 мм для максимальної якості поверхні з гарною продуктивністю знімання
Плавне регулювання для вибору необхідної кількості обертів відповідно до властивостей матеріалу
З текстильним мішком для пилу, який легко витрушується, і дає змогу працювати без пилососа
Можна під'єднати до універсального пилососа за допомогою сполучної муфти
Знімний протектор захищає сусідні поверхні та збільшує термін експлуатації шліфувальної пластини
Для шліфування кутів і крайок можна встановлювати прямокутну шліфувальну пластину
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип — багатофункціональний інструмент
Джерело живлення — акумулятор
Тип двигуна — безщітковий
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Напруга акумуляторного блока — 12 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Число обертів на холостому ходу: 4000 - 10000 об./хв
Частота коливань холостого ходу: 8000 - 20000 кол./хв
Коливальний контур — 2 мм
Шліфувальна підошва: 100 х 150 мм
Шліфування поверхонь: 2.7 м/с2
Рівень звукового тиску: 69 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 80 дБ (А)
Похибка вимірювання К: 3 дБ(А)
Вага — 1.0 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторна вібраційна шліфувальна машина Metabo PowerMaxx SMA 12 BL (без АКБ і ЗП)
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Шліфувальна пластина 100 x 150 мм із липучкою
Протектор 100 x 150 мм
1 шліфувальний лист на липучці P 120 для деревини та металу, «Professional» (100 x 150 мм)
Текстильні мішки для пилу, компактні
Шестигранний ключ
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі MetaBox
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 1.0 кг |
| Довжина стрічки | 150 мм |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, аксесуари, гарантійний талон, Кейс, постачається без акумулятора та зарядного пристрою |
| Контроль обертів | Да |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Вібраційна |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота колебаний | 20000 кол./хв |
| Ширина стрічки | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 289 ₴






