
Технічний фен Metabo HG 20-600 (602066500)
6 869 ₴
- В наявності
- Код: 602066500
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Універсальний технічний фен із кільцевим регулятором для простого плавного регулювання температури
Високоякісний керамічний нагрівальний елемент, потужний двигун і оптимальне охолодження приладу для тривалого терміну експлуатації
Широкий спектр використання: зняття лакового покриття, надання форми, стиснення, зварювання тощо.
Зручність використання завдяки ергономічному дизайну та ручці з нековзною поверхнею з еластичною поверхнею Softgrip
Безпечна стаціонарна робота завдяки великій нековзній опорній поверхні
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Румунія
Виробник — Metabo
Тип — фен
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 2000 Вт
Діапазон температур: 80 - 600°С
Потік повітря: 150 - 300 – 500 л/хв
Рівень звукового тиску — 70 dB (A)
Кількість ступенів регулювання кількості повітря — безступеневий
Кількість ступенів регулювання температури повітря — плавно
Довжина кабелю — 2.2 м
Вага — 0.62 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Технічний фен Metabo HG 20-600
Насадка широка 50 мм
Насадка рефлекторна
Насадка редукційна (9 мм)
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі metaBOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.62 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Кейс metaBOX, насадки |
| Макс. температура | 600 C |
| Мін. температура | 80 C |
| Наявність дисплея | Немає |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Швидкодія | 500 л/хв кг/ час |
| Регулятор потужності | Да |
| Зміна температури | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 869 ₴



