-40%

Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 14.4 MetaBox (АКБ + ЗП) (АКБ + ЗП) (602206550)
8 350 ₴
5 026 ₴
- В наявності
- Код: 602206550
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Легкий і компактний дриль-шурупокрут — укорочена конструкція для універсального використання
Вбудована підсвітка робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією без інструменту праворуч або ліворуч
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип: дрель – шуруповерт
Тип двигуна — щітковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — LiPOWER
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Напруга акумуляторного блока — 14.4 В
Ємність акумулятора — 1.5 Ah
Патрон — швидкозатискний
Діапазон затиску патрона: 1.5 - 13 мм
Число обертів холостого ходу: 1-тя швидкість: 0 - 400 об./хв
Число обертів холостого ходу: 2-тя швидкість: 0 - 1500 об./хв
Максимальний крутний момент (жорсткий) — 40 Нм
Максимальний крутний момент (м'який) — 20 Нм
Діапазон регулювання моменту: 0.5 – 4.5 Нм
Максимальний діаметр свердління в металі — 10 мм
Максимальний діаметр свердління в дереві — 20 мм
Діаметр затискної шийки — 43 мм
Регулювання обертів — натисканням
Свердління металу: 2.1 м/с2
Похибка вимірювання K: 1.5 м/с2
Безударне загвинчування: 2.2 м/с2
Рівень звукового тиску: 72 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 83 дБ (А)
Похибка вимірювання K: 3 дБ(А)
LED – подсветка - да
Реверс — є
Наявність удару — немає
Вага — 1.2 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 14.4
Акумуляторні блоки LiPOWER (14.4 В/1.5 Аh), 2 шт.
Зарядний пристрій SC 60 Plus
Швидкозатискний патрон
Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі MetaBox
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.2 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 20 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 400 об./хв,1500 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, акумулятор (2 шт.), гарантійний талон, гачок для носіння на ремені, Зарядний пристрій, Кейс metaBOX, швидкозатискний патрон |
| Крутний момент | 40 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 1.5 Ачас |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 14.4 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | li-Power |
| Тип двигуна | Щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 026 ₴


