
Стрічкова шліфмашина для труб Metabo RBE 15-180 SET (602243500)
36 587 ₴
- Немає в наявності
- Код: 602243500
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Стрічкова шліфувальна машина для труб із високим крутним моментом для оброблення труб із неіржавкої сталі, також великих діаметрів
Великий кут охоплення 270° для оброблення поверхні без помітних стиків і швидкого виконання робіт
Двигун Metabo Marathon із запатентованим захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації
Повнохвильова електроніка Vario-Tacho-Constamatic (VTC) з регулювальним коліщатком: для роботи з кількістю обертів, яке потрібне властивостями матеріалу, і залишається константним під навантаженням
Гумовий провідний ролик: знижує прослизання шліфувальної стрічки
Заміна та настроювання ходу шліфувальної стрічки без інструментів
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
Електронний плавний пуск для запуску без поштовхів
Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному запуску після переривання енергопостачання
Автоматичне вимкнення вугільних щіток для захисту двигуна
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип — стрічковий напилок
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Тип двигуна — щітковий
Споживана потужність двигуна — 1550 Вт
Потужність двигуна — 940 Вт
Швидкість стрічки на холостому ходу: 8.4 - 28 м/с
Ширина шліфувальної стрічки — 40 мм
Довжина шліфувальної стрічки — 760 мм
Максимальний діаметр труб — 180 мм
Кут охоплення — 270°
Довжина мережевого кабелю — 4 м
Шліфування поверхонь: 2.5 м/с2
Похибка вимірювання К: 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 94 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 105 дБ (А)
Похибка вимірювання К: 3 дБ(А)
Вага — 3.4 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Стрічкова шліфмашина для труб Metabo RBE 15-180 SET
Додаткова ручка
10 шліфувальних стрічок, циркон (40x760 мм; P80)
2 шліфувальні стрічки Pyramid (40x760 мм; P280/A65)
2 шліфувальні стрічки Pyramid (40x760 мм; P400/A45)
2 шліфувальні стрічки Pyramid (40x760 мм; P600/A30)
2 шліфувальні стрічки Pyramid (40x760 мм; P1200/A16)
3 повстяні стрічки (40x760 мм; середні)
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.4 кг |
| Довжина стрічки | 760 мм |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. швидкість стрічки | 1560 м/хв |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 1550 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Стрічкова |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 94 дБ |
| Ширина стрічки | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 587 ₴

