
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo W 18 L 9-115 (без ЗП та АКБ) (602246850)
6 827 ₴
- Немає в наявності
- Код: 602246850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Витривала акумуляторна кутова шліфувальна машина з потужним двигуном і тонким корпусом для універсального використання
Електронне вимкнення двигуна: зменшує відбій у разі блокування диска — високий рівень захисту користувача
Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна
Електронний плавний пуск для запуску без поштовхів
Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після заміни акумулятора
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип – УШМ
Тип живлення — від акумулятора
Напруга акумулятора — 18 В
Тип акумулятора — Li-ion, LiHD
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Тип двигуна — щітковий
Частота холостого ходу — 8500 об/хв
Діаметр диска — 115 мм
Різь шпинделя — М14
Глибина різання — 29 мм
Шліфування поверхні: 4.5 м/с2
Шліфування за допомогою шліфувальної стрічки: 2.5 м/с2
Похибка вимірювання К: 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 86 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 97 дБ (А)
Похибка вимірювання К: 3 дБ(А)
Вага — 1.6 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo W 18 L 9-115
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Захисний кожух
Опорний фланець
Гайка з двома отворами
Додаткова ручка
Ключ під два отвори
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 1.6 кг |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 8500 об./хв об/хв |
| Комплектація | Картонне паковання,ключ, вологий фланець, постачається без акумулятора та зарядного пристрою, ручка |
| Макс. діаметр диска | 115 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Особливості | плавний пуск |
| Харчування | Від акумулятора |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 86 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 827 ₴





