
Вібробулава Enar AX 48 для глибинного вібратора AVMU / DINGO
7 172 ₴
- Немає в наявності
- Код: AX 48
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вібробулава Enar AX 48 — пристосування для ущільнення бетону за допомогою вібрування. Під'єднується до глибинного вібратора через гнучкий вал. Підходить для глибинних ручних вібраторів Enar AVMU/DINGO. Сумісний із гнучким валом TAXE/TDXE.
Характеристики вібробулави Enar AX 48
Тип:
вибробулава
Діаметр:
48 мм
Довжина:
380 мм
Продуктивність:
28 м2/год
Вага:
3.4 кг
Батьківщина торгової марки:
Іспанія
Країна-виробник:
Іспанія
5 причин купити вібробулаву в Укрсервіс
Гарантія якості
Оптимальна ціна
Оперативна доставка
Понад 20 років на ринку
Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна недорого купити вібробулаву Enar AX 48 для ущільнення бетону глибинним вібратором AVMU/DINGO. Якщо Вас цікавить ціна на вібробулаву для ущільнення бетону діаметром 48 мм, менеджери нададуть докладну консультацію й підкажуть, скільки коштує вібробулава для глибинного вібратора Enar діаметром 48 мм. У каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі та переглянути правильні відгуки про обраний вібробулаві певного діаметра.
Доставка виробляється всією Україною: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.4 кг |
| Діаметр | 48.0 мм мм |
| Довжина вала | 380 мм |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Іспанія |
| Тип | Вибробулава |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 172 ₴
