
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 L Set (602317540)
11 077 ₴
- Немає в наявності
- Код: 602317540
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Надійний, потужний ударний дриль-шурупокрут для будь-яких повсякденних завдань свердління й загвинчування
Функція ударного свердління для кам'яної кладки
Вбудована світлодіодна робоча підсвітка з залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип: дрель – шуруповерт
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — LiPOWER
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — 2 Ah
Патрон — швидкозатискний
Діапазон затиску патрона: 1.5 - 13 мм
Число обертів холостого ходу: 1-тя швидкість: 0 - 450 об/хв
Число обертів холостого ходу: 2-тя швидкість: 0 - 1800 об./хв
Максимальна кількість ударів — 27000 уд./хв
Максимальний крутний момент (жорсткий) — 50 Нм
Максимальний крутний момент (м'який) — 25 Нм
Діапазон регулювання моменту: 1.5 – 6 Нм
Максимальний діаметр свердління в металі — 10 мм
Максимальний діаметр свердління в дереві — 20 мм
Максимальний діаметр свердління в камені — 10 мм
Регулювання обертів — натисканням
Свердління металу: 2.8 м/с2
Похибка вимірювання K: 1.5 м/с2
Ударне свердління в бетоні: 21.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 89 дБ(А)
Рівень звукової потужності (LwA): 100 дБ (А)
Похибка вимірювання K: 3 дБ(А)
LED подсветка - да
Реверс — є
Наявність удару — так
Вага — 1.7 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 L Set
Швидкозатискний патрон
Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
Акумуляторні блоки LiPOWER (18 В/2.0 Ah), 3 шт.
Зарядний пристрій SC 30
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.7 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 20 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 3 шт |
| Кількість обертів | 450-1800 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 27000 уд./хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, акумулятор (3 шт.), гарантійний талон, гачок для носіння на ремені, Зарядний пристрій, Кейс metaBOX, швидкозатискний патрон |
| Крутний момент | 50 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.0 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний, Свердління з довбанням, Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | li-Power |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 077 ₴
