
Віброплита прямохідна EnerSol EPC-052L з килимком (EPC-052L)
16 998 ₴
- Немає в наявності
- Код: EPC-052L
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
EnerSol EPC-052L — бензинове будівельне обладнання для ущільнення сипучого ґрунту, піску, гравію, щебеню та змішаного ґрунту. Віброплита передає енергію пухкому ґрунту або іншим матеріалам, щоб збільшити їх щільність і несну здатність, і використовується переважно для дрібного ремонту та технічного обслуговування.
Переваги віброплити EnerSol EPC-052L
Якісний 4-тактний бензиновий двигун Loncin LC152F
Можливість встановлення килимка для роботи з тротуарною плиткою
Складана ручка забезпечує зручне транспортування та зберігання віброплити
Захисний кожух на клинуватий ремені
Саморегулювальна відцентрова муфта
Колеса спрощують пересування робочим майданчиком
Комплектація
Віброплита EnerSol EPC-052L
Килимок
Колеса
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 640x380x460 мм |
| Килимок | Да |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,віброплита, гарантійний талон, килимок, колеса |
| Модель двигуна | Loncin LC152F |
| Потужність | 1.2 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.63 л. |
| Наявність коліс | Да |
| Наявність реверсу | Немає |
| Об'єм двигуна | 97 см3 |
| Об'єм резервуара | Немає куб. м |
| Об'єм паливного бака | 1.4 л |
| Об'єм бака для олії | 0.45 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Робоча глибина | 20 см |
| Робоча швидкість руху | 25 см/сек |
| Розмір плити | 430*300 мм |
| Сила удару | 8.5 кН |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | віброплита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 998 ₴




