
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LTX BL I (АКБ + ЗП) (602360650)
25 640 ₴
- В наявності
- Код: 602360650
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Високопродуктивний потужний інструмент: надійний, надзвичайно потужний ударний дриль із безщітковим двигуном для найскладніших умов застосування
Функція ударного свердління для кам'яної кладки
Режим «Імпульс» для викручування застряглих гвинтів і засвердлювання на гладких поверхнях
Міцний і витривалий завдяки корпусу редуктора з алюмінію литого під тиском
Потужний безщітковий двигун для максимальної ефективності та тривалого часу роботи від акумулятора
Precision Stop: Муфта обмеження крутного моменту з прецизійним електронним вимкненням для точної та тонкої роботи
Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна
Електронне захисне вимкнення: усуває відбій під час блокування диска — високий захист користувачів
Вбудована світлодіодна робоча підсвітка з залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип: дрель – шуруповерт
Тип двигуна — безщітковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — LiPOWER
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — 5.2 Ah
Патрон — швидкозатискний
Діапазон затиску патрона: 1.5 - 13 мм
Число обертів холостого ходу: 1-тя швидкість: 0 - 550 об./хв
Число обертів холостого ходу: 2-ша швидкість: 0 - 2000 об/хв
Максимальна кількість ударів — 38000 уд./хв
Діаметр затискної шийки — 43 мм
Максимальний крутний момент (жорсткий) — 130 Нм
Максимальний крутний момент (м'який) — 65 Нм
Максимальний крутний момент (імпульсний) — 65 Нм
Діапазон регулювання моменту: 1 - 20 Нм
Максимальний діаметр свердління в металі — 13 мм
Максимальний діаметр свердління в дереві — 68 мм
Максимальний діаметр свердління в камені — 16 мм
Регулювання обертів — натисканням
Свердління металу: 2.6 м/с2
Похибка вимірювання K: 1.5 м/с2
Ударне свердління в бетоні: 16.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 92 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 103 дБ (А)
Похибка вимірювання K: 3 дБ(А)
LED подсветка - да
Реверс — є
Наявність удару — так
Вага — 2.5 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LTX BL I
Швидкозатискний патрон
Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
Акумуляторні блоки LiPOWER (18 В/5.2 Ah), 2 шт.
Зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED"
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2.5 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 68 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 550-2000 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 38000 уд./хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, акумулятор (2 шт.), гарантійний талон, гачок для носіння на ремені, Зарядний пристрій, Кейс metaBOX, комплект аксесуарів, швидкозатискний патрон |
| Крутний момент | 130 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 5.2 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний, Свердління з довбанням, Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | li-Power |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 640 ₴





