
Акумуляторний шурупокрут-різьборіз Metabo BS 18 LT BL Q Bund (АКБ + ЗП) (602362660)
32 479 ₴
- В наявності
- Код: 602362660
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Повноцінний високопродуктивний дриль-шурупокрут для найскладніших завдань з унікальною запатентованою функцією нарізування різі
Швидке та безперервне свердління й очищення різі через автоматичне перемикання напрямку обертання
Швидкозмінний патрон для кріплення позначників із квадратним перерізом і циліндричних свердел
Довгий термін експлуатації та ресурс стійкості різенарізочків завдяки інтелектуальній системі контролю крутного моменту
Система Metabo Quick: швидка заміна патрона, тримача інструментальних насадок, кутового адаптера тощо. для швидкої адаптації до інших типів або режимів роботи
Унікальний безщітковий двигун Metabo для швидкого просування робіт і високої ефективності під час свердління та загвинчування шурупів
Режим «Імпульс» для викручування застряглих гвинтів і засвердлювання на гладких поверхнях
Precision Stop: електронна муфта-регулятор крутного моменту для точного та надтонкого оброблення
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
Електронне захисне вимкнення: усуває відбій під час блокування диска — високий захист користувачів
Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип: шурупокрут (різьборіз)
Тип двигуна — безщітковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — LiHD
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — 5.5 Ah
Патрон — швидкозатискний
Діапазон затиску патрона: 1.5 - 13 мм
Максимальний діаметр різі - M12 (1/2" UNC/UNF)
Число обертів холостого ходу: 1-тя швидкість: 0 - 550 об./хв
Число обертів холостого ходу: 2-ша швидкість: 0 - 2000 об/хв
Максимальний крутний момент (жорсткий) — 130 Нм
Максимальний крутний момент (м'який) — 65 Нм
Максимальний крутний момент (імпульсний) — 65 Нм
Діапазон регулювання моменту: 1 - 20 Нм
Максимальний діаметр свердління в металі — 13 мм
Максимальний діаметр свердління в дереві — 68 мм
Регулювання обертів — натисканням
Свердління металу: 2.2 м/с2
Похибка вимірювання K: 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 76 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 87 дБ (А)
Похибка вимірювання K: 3 дБ(А)
LED подсветка - да
Реверс — є
Наявність удару — немає
Вага — 2.8 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний шурупокрут-нарізниця Metabo BS 18 LT BL Q Bund (
Швидкозмінний патрон для кріплення позначників M4-M6
Швидкозатискний патрон для кріплення позначників M8-M12
Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
Акумуляторні блоки LiHD (18 В/5.5 Ah.), 2 шт.
Зарядний пристрій ASC 145" AIR COOLED
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2.8 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 68 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 550-2000 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, акумулятор (2 шт.), гарантійний талон, гачок для носіння на ремені, Зарядний пристрій, Кейс metaBOX, швидкозатискний патрон |
| Крутний момент | 130 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 5.5 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | Li-HD |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 479 ₴







