
Вібротрамбувалка бензинова EnerSol ETR-080H (ETR-080H)
54 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: ETR-080H
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
EnerSol ETR-080H — бензинове обладнання, яке підходить для ущільнення сипких матеріалів, ям, траншей і прокладання комунікацій. Вібротрамбувалка передає енергію пухкому ґрунту або іншому матеріалу, щоб збільшити їх щільність. Невелика вага та висока маневреність допоможуть утрамбувати поверхню в найбільш важкодоступних місцях. Завдяки встановленому бензиновому двигуну Honda гарантується довгий термін експлуатації у разі дотримання правил роботи.
Переваги вібротрамбовки EnerSol ETR-080H
Вібротрамбувалка обладнана надійним бензиновим двигуном Honda GX160 потужністю 5,5 к.с., що забезпечує високу продуктивність і тривалу роботу.
Високе ущільнювальне зусилля в 14 кН робить її ефективною для ущільнення ґрунту, піску, гравію та інших сипких матеріалів.
Завдяки високоякісним матеріалам вібротрамбувалка вирізняється довговічністю і стійкістю до зношування навіть під час інтенсивного використання.
Можливість встановлення транспортувальних коліс
Комплектація
Вібротрамбувалка EnerSol ETR-080H
Колеса
Інструкція експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Килимок | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,вібротрамбувалка, гарантійний талон |
| Модель двигуна | Honda GX160 |
| Потужність | 4.0 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 5.5 л.с |
| Наявність коліс | Немає |
| Наявність реверсу | Немає |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Об'єм резервуара | Немає куб. м |
| Об'єм паливного бака | 3.1 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Швидкодія | 210 м2/год кг/ час |
| Робоча глибина | 55 см |
| Розмір плити | 350*285 мм |
| Сила удару | 15 кН |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип | вібротрамбувалка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 999 ₴





