
Електрорубанок Metabo HO 26-82 metaBOX (602682700)
11 312 ₴
- Немає в наявності
- Код: 602682700
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Легкий і зручний універсальний рубанок для стругання, вибірки четвертей і зняття фасок
Безступеневе регулювання глибини стругання й глибини фальца
Фрезерована по всій площині підошва рубанка з алюмінієвого лиття під тиском з V-подібною виїмкою для простого зняття фаски
Паралельний упор для точного ведення рубанка
Нековзна накладка на ручку Softgrip
Можливість під'єднання універсального пилососа
Вигнутий під кутом адаптер для контрольованого відведення стружки
Текстильний мішок для пилу легко витрушується й дає змогу працювати без пилососа
Ручка на підошві рубанка, щоб ставити машину та для захисту обробленого виробу
Проста заміна твердосплавних поворотних ножів рубанка
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип: рубанок
Джерело живлення — від мережі 220 в/50-60 Гц
Номінальна споживана потужність — 620 В
Віддавальна потужність — 360 В
Ширина рубанка — 82 мм
Глибина рубанка регулюється: 0 - 2.6 мм
Найбільша глибина паза — 9 мм
Кількість обертів холостого ходу — 17000 об/хв
Кількість обертів за номінального навантаження — 11200 об./хв
Довжина підошви рубанка — 295 мм
Суворі м'якої деревини — 1.7 м/с2
Похибка вимірювання К — 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску — 86 dB (A)
Рівень звукової потужності (Lwa) — 97 dB (A)
Похибка вимірювання К — 3 dB (A)
Вага без кабелю — 2.7 кг
Довжина кабелю — 4 м
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Електрорубанок Metabo HO 26-82
1 двосторонній строгий ніж у комплекті
Паралельний упор
Шаблон для налаштування
З'єднувальна деталь для видалення пилу
Адаптер для відведення стружки
Текстильний мішок для пилу
Шестигранний ключ
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| V-подібні канавки | 3 шт |
| Вага | 2.7 кг |
| Вибір чверті | Да |
| Глибина вибірки | 0 - 9 |
| Глибина стругання | 2.6 мм |
| Кількість ножів | 1 двухсторонний |
| Кількість обертів | 17000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Кейс metaBOX |
| Контроль обертів | Да |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 620 Вт |
| Пилоудалення | одностороннє |
| Регулювання глибини | Да |
| Зняття фаски | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Ширина стругання | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 312 ₴


