
Вібратор глибинний високочастотний EnerSol ECV-50PRO для бетону (ECV-50PRO)
27 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: ECV-50PRO
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
EnerSol ECV-50PRO — це професійний високочастотний глибинний вібратор для заливання бетонною сумішшю великих майданчиків, фундаментів або сходів. Він ефективно усуває повітряні бульбашки, що підвищує міцність і довговічність бетону. Простота в керуванні дає змогу швидко та якісно виконати необхідні завдання.
Основні переваги EnerSol ECV-50PRO:
Набагато легша й безпечніша робота — завдяки розташуванню двигуна вібратора в вібробулаві
Швидше ущільнення — завдяки високій частоті вібрацій ефективніше видаляються повітряні бульбашки з бетонної суміші
Найкраща якість бетону — створюється рівномірніше ущільнення по всій товщій бетонній суміші, що сприяє підвищенню міцності та довговічності готового бетону.
Завдяки гнучкому валу та мобільності високочастотні вібратори можуть працювати в обмеженому просторі або складних конструкціях.
Зменшення втоми оператора
Тривала робота без перегрівання
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Вібратор глибинний високочастотний EnerSol ECV-50PRO
Інструкція з експлуатації
Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16.5 кг |
| Діаметр | 50.0 мм мм |
| Довжина вала | 4 м |
| Довжина мережевого шнура | 15 м м |
| Довжина пристрою | 400 мм |
| Кількість обертів | 12000 об/хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації |
| Потужність | 1500 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2 л. |
| Особливості | Високочастотний |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Глибокий вібратор |
| Відцентрова сила | 5 кН |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 299 ₴



