
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LTX-3 BL Q I (без ЗП і АКБ) (603185840)
18 953 ₴
- В наявності
- Код: 603185840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
3-швидкісний надзвичайно потужний дриль-шурупокрут із безщітковим двигуном, ідеальний варіант для найскладніших умов застосування
3-тя швидкість із високою кількістю обертів (макс. 4000 об./хв) для розширення сфери застосування та збільшення швидкості свердління спеціально в металі
Система Metabo QuickPlus: швидка заміна патрона, тримача інструментальних насадок, кутового адаптера тощо для швидкої адаптації до інших типів або режимів роботи за максимального навантаження
Режим «Імпульс» для викручування застряглих гвинтів і засвердлювання на гладких поверхнях
Міцний і витривалий завдяки корпусу редуктора з алюмінію литого під тиском
Шпиндель із внутрішнім шестигранником із магнітом для утримування інструментальних насадок під час роботи без патрона
Precision Stop: електронна муфта-регулятор крутного моменту для точного та надтонкого оброблення
Регулювання швидкості, реверс і швидка зупинка для універсального використання в дереві та металі
Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна
Затискна шийка Euro (Ø 43 мм) для універсального застосування
Електронне захисне вимкнення: усуває відбій під час блокування диска — високий захист користувачів
Вбудована світлодіодна робоча підсвітка з залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип: дрель – шуруповерт
Тип двигуна — безщітковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — LiHD
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Патрон — швидкозатискний
Діапазон затиску патрона: 1.5 - 13 мм
Число обертів холостого ходу: 1-тя швидкість: 0 - 450 об/хв
Число обертів холостого ходу: 2-ша швидкість: 0 - 2000 об/хв
Число обертів холостого ходу: 3-тя швидкість: 0 - 4000 об./хв
Максимальна кількість ударів — 38000 уд./хв
Діаметр затискної шийки — 43 мм
Максимальний крутний момент (жорсткий) — 130 Нм
Максимальний крутний момент (м'який) — 65 Нм
Діапазон регулювання моменту: 1 – 18 Нм
Максимальний діаметр свердління в металі — 16 мм
Максимальний діаметр свердління в дереві — 68 мм
Максимальний діаметр свердління в бетоні — 16 мм
Регулювання обертів — натисканням
Свердління металу: 3 м/с2
Похибка вимірювання K: 1.5 м/с2
Ударне свердління в бетоні: 25 м/с2
Рівень звукового тиску: 98 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 109 дБ (А)
Похибка вимірювання K: 3 дБ(А)
LED подсветка - да
Реверс — є
Наявність удару — так
Вага — 2 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LTX-3 BL Q I
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Швидкозатискний патрон Futuro Plus QuickPlus
Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі metaBOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2.0 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 16 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 68 мм |
| Діаметр свердління в металі | 16 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 450-2000-4000 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість ударів | 38000 уд./хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, гачок для носіння на ремені, Кейс metaBOX, ручка, швидкозатискний патрон |
| Крутний момент | 130 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний, Свердління з довбанням, Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | Li-HD |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 953 ₴


