
Кутова шліфувальна машина Metabo W 850-125 (603610000)
4 295 ₴
- Немає в наявності
- Код: 603610000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Надійна, універсальна й економічна: ергономічна кутова шліфувальна машина для будь-яких завдань
Надійний двигун
Захисний кожух із захистом від провертання
Клавіша-перемикач із функцією автоматичної зупинки: безпечна робота завдяки ергономічному інтегрованому вимикачу
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип – УШМ
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність двигуна — 850 Вт
Потужність двигуна — 520 Вт
Крутний момент — 2 Нм
Тип двигуна — щітковий
Частота холостого ходу — 11500 об/хв
Частота обертів за номінального навантаження — 7000 об./хв
Діаметр диска — 125 мм
Різь шпинделя — М14
Обхват ручки — 177 мм
Шліфування поверхні: 8.0 м/с2
Похибка вимірювання К: 1.5 м/с2
Шліфування за допомогою шліфувальної стрічки: 2.0 м/с2
Похибка вимірювання К: 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 87 (А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 98 дБ (А)
Похибка вимірювання К: 3 дБ(А)
Довжина мережевого кабелю — 2.5 м
Вага — 1.8 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Кутова шліфувальна машина Metabo W 850-125
Захисний кожух
Опорний фланець
Гайка з двома отворами
Додаткова ручка
Ключ під два отвори
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 1.8 кг |
| Кількість обертів | 11500 об./хв об/хв |
| Комплектація | Картонна упаковка, ввімкни під два отвори, шлярки, ручка |
| Крутний момент | 2 Нм |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Особливості | захист від повторного запуску, плавний пуск |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Рівень шуму | 87 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 295 ₴



