
Кутова шліфувальна машина Metabo WPB 13-125 Quick (603631000)
8 824 ₴
- Немає в наявності
- Код: 603631000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Тривалий термін експлуатації під час вимогливих робіт: потужна та міцна кутова шліфувальна машина з найвищою щільністю потужності у своєму класі для швидкого просування робіт
Новий запатентований двигун Metabo Marathon: до 50% більший крутний момент і до 20% більша здатність до перевантажень для швидшого знімання матеріалу та тривалішого терміну експлуатації
Швидка заміна дисків без інструментів одним натисканням кнопки завдяки системі Metabo M-Quick
Захисний кожух, який регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
Додаткова ручка Metabo VibraTech (MVT) з низом. рівнем вібрації
Клавіша-перемикач із функцією автоматичної зупинки: безпечна робота завдяки ергономічному інтегрованому вимикачу з нековзною поверхнею
Найшвидша система гальмування для максимального захисту користувача: Запатентоване механічне дискове гальмо зупиняє коло після вимкнення, а також у разі відмови електроживлення, упродовж 2 секунд
Механічна запобіжна муфта Metabo S-automatic: під час блокування диска забезпечує найменшу видатність серед конкурентів — для максимального захисту користувача та безперервної роботи
Електронний захист від перевантаження, м'який пуск і захист від повторного пуску
Корпус редуктора може монтуватися з поворотом кроками 90° для керування лівою рукою або для різання
Аварійне вимкнення вугільних щіток для захисту двигуна
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип – УШМ
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність двигуна — 1300 Вт
Потужність двигуна — 820 Вт
Крутний момент — 3.4 Нм
Тип двигуна — щітковий
Частота холостого ходу — 11000 об/хв
Частота обертів за номінального навантаження — 8000 об/хв
Діаметр диска — 125 мм
Різь шпинделя — М14
Обхват ручки — 197 мм
Шліфування поверхні: 6.0 м/с2
Похибка вимірювання К: 1.5 м/с2
Шліфування за допомогою шліфувальної стрічки: 2.5 м/с2
Похибка вимірювання К: 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 93 (А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 104 дБ (А)
Похибка вимірювання К: 3 дБ(А)
Довжина мережевого кабелю — 4 м
Вага — 2.6 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Кутова шліфувальна машина Metabo WPB 13-125 Quick
Захисний кожух
Опорний фланець
Затяжна гайка M-Quick
Додаткова ручка Metabo VibraTech (MVT)
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Да |
| Вага | 2.6 кг |
| Кількість обертів | 11000 об/хв об/хв |
| Комплектація | затяжна гайка M-Quick, Картонне паковання, кожух, опорний фланець, ручка |
| Крутний момент | 3.4 Нм |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Особливості | захист від повторного запуску, плавний пуск |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 93 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 824 ₴




