
Кутова шліфувальна машина Metabo W 2200-180 (606434010)
7 138 ₴
- Немає в наявності
- Код: 606434010
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Надійний мотор
Додаткова ручка може бути встановлена в трьох положеннях: зліва, праворуч або зверху
Запобіжний вимикач: блокування проти випадкового увімкнення
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип – УШМ
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність двигуна — 2200 Вт
Потужність двигуна — 1520 Вт
Крутний момент — 10.5 Нм
Тип двигуна — щітковий
Частота холостого ходу — 8450 об/хв
Частота обертів за номінального навантаження — 5400 об/хв
Діаметр диска — 180 мм
Різь шпинделя — М14
Обхват ручки — 142 мм
Шліфування поверхні: 6.5 м/с2
Похибка вимірювання К: 1.5 м/с2
Шліфування за допомогою шліфувальної стрічки: 2.5 м/с2
Похибка вимірювання К: 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 89(А)
Рівень звукової потужності (LwA): 100 дБ (А)
Похибка вимірювання К: 3 дБ(А)
Довжина мережевого кабелю — 4 м
Плавний пуск — немає
Вага — 5.0 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Кутова шліфувальна машина Metabo W 2200-180
Захисний кожух
Опорний фланець
Гайка з двома отворами
Додаткова ручка
Ключі під два отвори
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 5.0 кг |
| Кількість обертів | 8450 об./хв об/хв |
| Комплектація | гайка з двома отворами, Картонне паковання, приєднай під два отвори, кожух, опорний фланець, ручка |
| Крутний момент | 10.5 Нм |
| Макс. діаметр диска | 180 мм |
| Особливості | захист від повторного запуску |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 89 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 138 ₴



