
Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 18 LTX (600210840)
12 293 ₴
- Немає в наявності
- Код: 600210840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Комбінований перфоратор із 3 функціями: Буріння, свердління та довбання
Електроніка Vario (V) — регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу
Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatic: механічне від'єднання приводу під час блокування свердла для безпечної роботи
Світлодіодна робоча підсвітка для оптимального огляду місця свердління
З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип — акумуляторний перфоратор
Вид акумуляторного блока — LiHD
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — (постачається без акумулятора)
Макс. енергія одного удару (EPTA) — 2.2 J
Максимальна кількість ударів — 4000 уд./хв
Діаметр свердління в бетоні бурами — 24 мм
Діаметр свердління в кам'яній кладці свердлильними коронками — 68 мм
Діаметр свердління, сталь — 13 мм
Діаметр свердління, м'яка деревина — 25 мм
Кількість обертів холостого ходу: 0 - 1100 об./хв
Патрон: SDS-plus
Ударне свердління в бетоні — 15 m/s2
Похибка вимірювання К — 1.5 m/s2
Довбання — 13.7 m/s2
Похибка вимірювання К — 1.5 m/s2
Рівень звукового тиску — 87 dB (A)
Рівень звукової потужності (LwA) — 98 dB (A)
Похибка вимірювання К — 3 dB (A)
Вага без акумуляторного блока — 2.5 кг
Вага з акумуляторним блоком — 3 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 18 LTX
Патрон перфоратора для приладдя з хвостовиком SDS-Plus
Додаткова ручка з гумовим покриттям
Обмежувач глибини свердління
Ремінь для носіння
Кейс metaBOX 165 L
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2.5 кг |
| Габарити | 332х192х108 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 24 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 25 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 68 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 1100 об./хв об/хв |
| Кількість ударів | 4000 уд./хв |
| Комплектація | metaBOX 165 L,Без акумулятора, без зарядного пристрою, додаткова ручка, обмежувач глибини свердління, патрон перфоратора для приладдя з хвостовиком SDS-Plus |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Режим роботи | Безударний, Довбання, Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Енергія удару | 2.2 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 293 ₴









