
Кутова шліфувальна машина Metabo W 26-180 MVT New (606473260)
12 354 ₴
- В наявності
- Код: 606473260
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Двигун Metabo Marathon із запатентованим захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації
Поворотна головна ручка та додаткова ручка, яка може бути встановлена в одному з 3 положень для оптимального хвату також під час відрізних робіт.
Захисний кожух, регульований без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
Metabo VibraTech (MVT): вбудована система амортизації й додаткова антивібраційна ручка знижують навантаження на суглоби та захищають здоров'я користувача
Запобіжний вимикач: блокування проти випадкового увімкнення
Автоматичне вимкнення вугільних щіток для захисту двигуна
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип – УШМ
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність двигуна — 2600 Вт
Потужність двигуна — 1800 Вт
Крутний момент — 17 Нм
Тип двигуна — щітковий
Частота холостого ходу — 8450 об/хв
Частота обертів за номінального навантаження — 6000 об./хв
Діаметр диска — 180 мм
Різь шпинделя — М14
Обхват ручки — 144 мм
Шліфування поверхні: 5.8 м/с2
Похибка вимірювання К: 1.5 м/с2
Шліфування за допомогою шліфувальної стрічки: 2.5 м/с2
Похибка вимірювання К: 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 94 dB(A)
Рівень звукової потужності (Lwa): 105 дБ (А)
Похибка вимірювання К: 3 дБ(А)
Довжина мережевого кабелю — 4 м
Вага — 6.2 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Кутова шліфувальна машина Metabo W 26-180 MVT New
Захисний кожух
Опорний фланець
Гайка з двома отворами
Додаткова ручка Metabo VibraTech (MVT)
Ключі під два отвори
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 6.2 кг |
| Кількість обертів | 8450 об./хв об/хв |
| Комплектація | гайка з двома отворами, Картонне паковання, приєднай під два отвори, кожух, опорний фланець, ручка |
| Крутний момент | 17 Нм |
| Макс. діаметр диска | 180 мм |
| Особливості | захист від повторного запуску, плавний пуск |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 94 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 354 ₴


