
Акумулятор для ДБЖ AGM RITAR 12 V 7 AH RT1270
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: RT1275B
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор RITAR RT1270 - зовнішня батарея, призначена для резервного живлення електроустаткування. Внутрішня ємність досягає 7 А*год при напрузі 12 В, чого буде достатньо для короткочасної роботи приладів, у разі відключення електромережі.
Основні переваги RITAR RT1270:
- Призначається для великих навантажень
- Герметичний корпус
- Термін служби сягає 8 років
- Використовується в ДБЖ, системах резервного освітлення, телекомунікаціях, датацентрах
Комплектація:
- Акумулятор RITAR RT1270 12V 7AH
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 151x65x100 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Максимальний струм заряджання | 2.16 А |
| Максимальний струм розряджання | 72 А |
| Напруга заряджання (буферний режим) | 13.7-13.9 В |
| Термін придатності | 8 років |
| Тип клем | F2 |
| Внутрішній опір | 25 мОм |
| Напруга заряджання (циклічний режим) | 14.6-14.8 В |
| Робоча температура | -20..+60 С |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴
