
Дриль алмазного буріння EnerSol ECD-255-2 (ECD-255-2)
28 649 ₴
- Готово до відправки
- Код: ECD-255-2
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
EnerSol ECD-255-2 - електрообладнання для свердління отворів у бетонних, кам'яних, цегляних і гранітних поверхнях за допомогою алмазних корончастих свердел. Ця модель може використовуватися як на стійці (станині), так і без неї. У разі мокрого свердління, можна підключити зовнішню подачу води.
Сфера застосування: використовується під час будівництва будівель, аеродромів, злітно-посадкової смуги, дорожніх тунелів, залізничних конструкцій тощо.
Переваги дриля алмазного свердління EnerSol ECD-255-2
- Робота з алмазними коронками діаметром до 255 мм та хвостовиком 1 1/4"
- Водяне охолодження для зменшення пилу і зносу робочої поверхні коронки
- 2 швидкісних режими роботи
- Плавний запуск
- Вбудований захист від перевантаження
- Механічна запобіжна муфта для безпеки в разі заклинювання коронки
- Можливість роботи в ручному режимі та за допомогою спеціальної стійки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/4" |
| Тип свердління | Мокре |
| Споживана потужність | 3580 Вт |
| Максимальний діаметр свердління | 255 мм |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Алмазна свердлильна установка |
| Область застосування | Бетон, Граніт, Залізобетон середньоармований, Залізобетон важкоармований, Залізобетон слабоармований, Мармур |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Станина в комплекті | Немає |
| Наявність реверсу | Немає |
| Комплектація | Кейс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Охолодження | Да |
| Свердління під кутом | Так |
| Країна торгової марки | Китай |
| Коригування швидкості | Да |
| Захист двигуна | Да |
| Потужність | 2300 Вт |
| Діаметр хвостовика | 1/4 дюйма |
| Макс. діаметр свердла | 250 мм |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 649 ₴


