
Дриль алмазного буріння CEDIMA BMH-160 у кейсі (BMH-160)
103 248 ₴
- Немає в наявності
- Код: BMH-160
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
CEDIMA BMH-160 — електрообладнання промислового класу для свердління отворів у бетонних, кам'яних, цегляних і гранітних поверхнях за допомогою алмазних корончастих свердел. Ця модель може використовуватися як на стійці (станині), так і без неї. У разі мокрого свердління можна під'єднати зовнішню подачу води.
Сфера застосування: використовується під час будівництва будівель, аеродромів, злітно-посадкової смуги, дорожніх тунелів, залізничних конструкцій тощо.
Переваги дриля алмазного свердління CEDIMA BMH-160
Робота з алмазними коронками діаметром до 160 ммМожливість використання коронок із хвостовиками 2 типів: із зовнішньою різзю 1/2" і внутрішньою 1 1/4"
Водяне охолодження для зменшення пилу та зносу робочої поверхні коронки
3 швидкісні режими роботи Малева вага завдяки магнієвому корпусуМожливість мокрого та сухого свердління2 рівня для горизонтальної та вертикальної роботи
Можливість роботи в ручному режимі та за допомогою спеціальної стійки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cedima |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Діаметр хвостовика | 1/4 дюйма |
| Захист двигуна | Да |
| Кількість обертів | 850/1650/2650 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Комплектація | Кейс |
| Макс. діаметр свердла | 250 мм |
| Потужність | 2300 Вт |
| Наявність реверсу | Немає |
| Охолодження | Да |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Коригування швидкості | Да |
| Свердління під кутом | Так |
| Стан товару | Новий |
| Станина в комплекті | Немає |
| Країна торгової марки | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 248 ₴


