
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo W 18 LT BL 11-125 metaBOX (АКБ + ЗП) (613054660)
27 783 ₴
- Немає в наявності
- Код: 613054660
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Безщіткова акумуляторна кутова шліфувальна машина нового покоління: потужність як у мережевого інструмента на 1100 Вт завдяки збільшеній на 40% потужності
Безщітковий двигун, що не вимагає технічного обслуговування, з високим коефіцієнтом корисної дії та максимальною зручністю
Захисний кожух, який регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
Акумуляторний блок можна розвертати з кроком 90° для кращої ергономічності в будь-якій робочій позі
Механічна запобіжна муфта Metabo S-automatic: у разі блокування диска забезпечує найменшу видатність серед конкурентів і гарантує максимальний захист користувача
Електронний захист від перевантаження, плавний пуск і захист від повторного пуску
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип – УШМ
Тип живлення — від акумулятора
Напруга акумулятора — 18 В
Тип акумулятора — LiHD
Ємність акумулятора — 5.5 Ah
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Тип двигуна — безщітковий
Частота холостого ходу — 10000 об/хв
Діаметр диска — 125 мм
Різь шпинделя — М14
Глибина різання — 33 мм
Обхват ручки — 191 мм
Шліфування поверхні: 8 м/с2
Похибка вимірювання К: 1.5 м/с2
Шліфування за допомогою шліфувальної стрічки: 2.5 м/с2
Похибка вимірювання К: 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 81 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 92 дБ (А)
Похибка вимірювання К: 3 дБ(А)
Вага — 2.5 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo W 18 LT BL 11-125
Акумуляторні блоки LiHD (18 В/5.5 Аh.), 2 шт.
Зарядний пристрій ASC 145 «AIR COOLED»
Захисний кожух
Опорний фланець
Додаткова ручка
Пилозахисний фільтр
Швидкозатискна гайка M-Quick
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі metaBOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 1.8 кг |
| Ємність акумулятора | 4 А·год А·год |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 10000 об/хв об/хв |
| Комплектація | акумулятор (2 шт.), гайка з двома отворами, Зарядний пристрій, Кейс metaBOX,ключ,ключі під два отвори, вологий фланець, ручка |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Особливості | плавний пуск |
| Харчування | Від акумулятора |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип акумулятора | li-Power |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Рівень шуму | 81 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 783 ₴




