
Кутова шліфувальна машина Metabo WEPF 9-125 Quick (613069000)
10 123 ₴
- Немає в наявності
- Код: 613069000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Найзручніша кутова шліфувальна машина з плоским корпусом редуктора для оброблення гострих кутів до 43°
Спеціально розроблена для швидкого видалення зварювального шлаку, іржі, лаку, фарби на вузьких ділянках рамних конструкцій і для роботи у важкодоступних місцях
Двигун Metabo Marathon із запатентованим захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації
Constamatic (C) — повнохвильова електроніка: підтримка встановленої швидкості постійною під навантаженням
Metabo Quick для заміни дисків без інструментів завдяки швидкозатискній гайці
Захисний кожух, який регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
Клавіша-перемикач із функцією автоматичної зупинки: безпечна робота завдяки ергономічному інтегрованому вимикачу з нековзною поверхнею
Електронне аварійне вимкнення двигуна: зменшує відбій у разі блокування диска — високий рівень захисту користувача
Електронний захист від перевантаження, м'який пуск і захист від повторного пуску
Автоматичне вимкнення вугільних щіток для захисту двигуна
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип – УШМ
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Тип двигуна — щітковий
Номінальна споживана потужність — 910 В
Віддавальна потужність — 430 В
Мінімальний доступний кут — 43°
Частота холостого ходу — 10500 об./хв
Кількість обертів за номінального навантаження — 8200 об/хв
Діаметр диска — 125 мм
Крутний момент — 2 Нм
Різь шпинделя — М14
Шліфування поверхні: 5 м/с2
Похибка вимірювання К: 1.5 м/с2
Шліфування за допомогою шліфувальної стрічки: 2.5 м/с2
Похибка вимірювання К: 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 88 дБ(А)
Рівень звукової потужності (LwA): 99 дБ (А)
Похибка вимірювання К: 3 дБ(А)
Довжина кабелю — 4 м
Вага — 2.1 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Кутова шліфувальна машина Metabo WEPF 9-125 Quick
1 ламельний шліфувальний круг Flexiamant Super Convex (125 мм; P60)
Захисний кожух
Опорний фланець
Додаткова ручка
Швидкозатискна гайка
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Да |
| Вага | 6.0 кг |
| Кількість обертів | 8450 об./хв об/хв |
| Комплектація | затяжна гайка M-Quick, Картонне паковання, кожух, опорний фланець, ручка |
| Крутний момент | 14 Нм |
| Макс. діаметр диска | 180 мм |
| Особливості | захист від повторного запуску, плавний пуск |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 94 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 123 ₴

