
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 L BL Set (ЗП та АКБ) (613155710)
19 459 ₴
- В наявності
- Код: 613155710
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 L BL Set — компактний та потужний інструмент з безщітковим двигуном 18 В для будь-яких щоденних завдань свердління та загвинчування. Надзвичайно короткий і легкий для зручного використання навіть у вузьких місцях та над головою.
Конструктивні особливості:
- Безщітковий двигун для максимальної ефективності та тривалого часу роботи від акумулятора
- Міцний корпус редуктора з алюмінію литого під тиском
- Захист від перевантаження для запобігання перегріву двигуна
- Вбудована LED робоча підсвітка з залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони
- Зручний гачок для носіння на ремені та відділення для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
- Пересувна майстерня (74 компоненти): свердла по дереву, HSS, насадки-біти різної довжини, тримачі, торцеві ключі, центрувальний штифт, універсальний ніж з 2 запасними лезами, вимірювальна рулетка, графітовий олівець, блокнот
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна походження: Китай
- Виробник: Metabo
- Тип: дриль – шурупокрут
- Тип двигуна: безщітковий
- Джерело живлення: акумулятор
- Тип акумуляторного блока: LiPOWER
- Тип кріплення акумулятора: слайдер
- Напруга акумулятора: 18 В
- Ємність акумулятора: 2 А·год
- Патрон: швидкозатискний
- Діапазон затиску патрона: 1,5 - 13 мм
- Число обертів холостого ходу: 1-я швидкість 0 - 500 об/хв, 2-я швидкість 0 - 1700 об/хв
- Максимальний крутний момент (жорсткий): 65 Нм, (м’який): 28 Нм
- Діапазон регулювання моменту: 0,5 – 9 Нм
- Максимальний діаметр свердління: дерево 40 мм, метал 13 мм
- Регулювання обертів — натисканням
- LED підсвітка: є
- Реверс: є
- Наявність удару: немає
- Вага: 1,3 кг
- Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
- Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 L BL Set
- Акумуляторні блоки LiPOWER (18 В / 2,0 А·год), 2 шт.
- Зарядний пристрій SC 30
- Комплект приладдя
- Швидкозатискний патрон
- Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний крутний момент | 65 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Металевий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, акумулятор (2 шт.), гарантійний талон, гачок для носіння на ремені, Зарядний пристрій, Кейс metaBOX, швидкозатискний патрон |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Харчування | Від акумулятора |
| Режим роботи | Безударний |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Германия |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | Професійний |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Максимальна ємність акумулятора | 2 А·год |
| Крутний момент | 65 Нм |
| Кількість ударів | Немає |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 40 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 459 ₴




