
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 L BL (АКБ і ЗП) (613155800)
21 860 ₴
- Немає в наявності
- Код: 613155800
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 L BL (з АКБ і ЗП) — компактний і потужний інструмент для свердління та закручування у дереві, металі та пластику, ідеально підходить для повсякденного використання та професійних завдань.
Конструктивні особливості та переваги:
- Найменший дриль-шурупокрут Metabo 18 В з потужним безщітковим двигуном
- Короткий і легкий для зручного використання навіть над головою або в вузьких місцях
- Міцний корпус редуктора з литого під тиском алюмінію
- Потужний безщітковий двигун для високої ефективності та тривалого часу роботи від акумулятора
- Захист від перевантаження для запобігання перегріву двигуна
- Вбудована LED-підсвітка з залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони
- Зручний гачок для носіння на ремені та відділення для насадок з фіксацією справа або зліва
Технічні характеристики:
- Бренд: Metabo (Німеччина)
- Країна виробник: Китай
- Тип: дриль-шурупокрут
- Двигун: безщітковий
- Живлення: акумулятор LiHD 18 В, 4 А·год
- Тип кріплення акумулятора: слайдер
- Патрон: швидкозатискний, діапазон 1,5–13 мм
- Швидкості холостого ходу: 1-а швидкість: 0–500 об/хв, 2-а швидкість: 0–1700 об/хв
- Максимальний крутний момент: м’який — 28 Нм, жорсткий — 65 Нм
- Діапазон регулювання моменту: 0,5–9 Нм
- Максимальний діаметр свердління: дерево — 40 мм, метал — 13 мм
- Регулювання обертів: натисканням
- Вібрація при свердлінні металу: 2,1 м/с²
- Рівень звукового тиску: 75 дБ(А), рівень звукової потужності Lwa — 85 дБ(А)
- LED-підсвітка: є
- Реверс: є
- Наявність удару: немає
- Вага: 1,3 кг
- Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
- Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 L BL
- Акумуляторні блоки LiHD 18 В / 4 А·год — 2 шт.
- Зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED"
- Швидкозатискний патрон
- Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Кейс для зберігання та транспортування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний крутний момент | 65 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, акумулятор (2 шт.), гарантійний талон, гачок для носіння на ремені, Зарядний пристрій, Кейс metaBOX, швидкозатискний патрон |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Харчування | Від акумулятора |
| Режим роботи | Безударний |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Германия |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | Професійний |
| Тип акумулятора | Li-HD |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 А·год |
| Крутний момент | 65 Нм |
| Кількість ударів | Немає |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 38 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 860 ₴

