
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 L BL (613155850)
7 460 ₴
- В наявності
- Код: 613155850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 L BL (613155850) — найменший дриль-шурупокрут Metabo 18 В із потужним безщітковим двигуном для будь-яких повсякденних завдань свердління та загвинчування. Надзвичайно короткий і легкий інструмент забезпечує комфортне використання навіть під час робіт над головою або у вузьких місцях. Корпус редуктора з литого під тиском алюмінію робить пристрій міцним і витривалим, а потужний безщітковий двигун забезпечує тривалий час роботи від акумулятора.
Конструктивні особливості:
- Надзвичайно короткий і легкий дриль-шурупокрут для зручної роботи
- Корпус редуктора з литого під тиском алюмінію для міцності та довговічності
- Потужний безщітковий двигун для максимальної ефективності та тривалого часу роботи від акумулятора
- Захист від перевантаження для запобігання перегріву двигуна
- Вбудована світлодіодна робоча підсвітка з залишковим світінням
- Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок з фіксацією праворуч або ліворуч
- Регулювання обертів натисканням і реверс
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна походження: Китай
- Виробник: Metabo
- Тип: дриль-шурупокрут
- Тип двигуна: безщітковий
- Джерело живлення: акумулятор
- Тип акумуляторного блока: LiHD (не комплектується)
- Напруга акумулятора: 18 В
- Тип кріплення акумулятора: слайдер
- Патрон: швидкозатискний, діапазон затиску 1,5–13 мм
- Число обертів холостого ходу: 1-ша швидкість 0–500 об/хв, 2-га швидкість 0–1700 об/хв
- Максимальний крутний момент: жорсткий — 65 Нм, м’який — 28 Нм
- Діапазон регулювання моменту: 0,5–9 Нм
- Максимальний діаметр свердління: метал — 13 мм, дерево — 40 мм
- Свердління металу: 2,1 м/с², похибка вимірювання K: 1,5 м/с²
- Рівень звукового тиску: 75 дБ(А)
- Рівень звукової потужності: 85 дБ(А), похибка K: 5 дБ(А)
- LED підсвітка: так
- Реверс: є
- Наявність удару: немає
- Вага: 0,9 кг
- Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
- Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 L BL
- Швидкозатискний патрон
- Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка без акумулятора та зарядного пристрою
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 13 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 2 |
| Максимальний крутний момент | 65 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, гачок для носіння на ремені, Картонна упаковка, поставляється без акумулятора та зарядного пристрою, швидкозатискний патрон |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Харчування | Від акумулятора |
| Режим роботи | Безударний |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Германия |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | Професійний |
| Тип акумулятора | Li-HD |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Крутний момент | 65 Нм |
| Кількість ударів | Немає |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 40 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 460 ₴

