
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 L BL Q metaBOX (без АКБ і ЗП) (613156840)
9 179 ₴
- В наявності
- Код: 613156840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Найменший дриль-шурупокрут Metabo 18 В з потужним безщітковим двигуном для будь-яких повсякденних завдань свердління й загвинчування
Надзвичайно короткий і легкий дриль-шурупокрут для зручного використання навіть під час виконання робіт над головою або у вузьких місцях
Система Metabo Quick: швидка заміна патрона, тримача інструментальних насадок, кутового адаптера тощо для швидкої адаптації до інших типів або режимів роботи
Міцний і витривалий завдяки корпусу редуктора з алюмінію литого під тиском
Шпиндель із внутрішнім шестигранником із магнітом для утримування інструментальних насадок під час роботи без патрона
Потужний безщітковий двигун для максимальної ефективності та тривалого часу роботи від акумулятора
Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна
Вбудована світлодіодна робоча підсвітка з залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип: дрель – шуруповерт
Тип двигуна — безщітковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — LiHD
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Патрон — швидкозатискний
Діапазон затиску патрона: 1.5 - 13 мм
Число обертів холостого ходу: 1-ша швидкість: 0 - 500 об/хв
Число обертів холостого ходу: 2-тя швидкість: 0 - 1700 об./хв
Максимальний крутний момент (жорсткий) — 65 Нм
Максимальний крутний момент (м'який) — 28 Нм
Діапазон регулювання моменту: 0.5 – 9 Нм
Максимальний діаметр свердління в металі — 13 мм
Максимальний діаметр свердління в дереві — 40 мм
Регулювання обертів — натисканням
Свердління металу: 2.1 м/с2
Похибка вимірювання K: 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 75 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 85 дБ (А)
Похибка вимірювання K: 5 дБ(А)
LED подсветка - да
Реверс — є
Наявність удару — немає
Вес – 0.9 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 L BL Q metaBOX
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Швидкозатискний патрон
Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 0.9 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 40 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 500-1700 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, гачок для носіння на ремені, Кейс metaBOX, постачається без акумулятора та зарядного пристрою, швидкозатискний патрон |
| Крутний момент | 65 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | Li-HD |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 179 ₴





