
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 L BL (без ЗП і АКБ) (613157860)
8 484 ₴
- В наявності
- Код: 613157860
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Найменший ударний дриль-шурупокрут Metabo 18 В з потужним безщітковим двигуном для будь-яких повсякденних завдань свердління й загвинчування
Функція ударного свердління для кам'яної кладки
Надзвичайно короткий і легкий ударний дриль-шурупокрут для зручного використання навіть під час виконання робіт над головою або у вузьких місцях
Міцний і витривалий завдяки корпусу редуктора з алюмінію литого під тиском
Потужний безщітковий двигун для максимальної ефективності та тривалого часу роботи від акумулятора
Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна
Вбудована світлодіодна робоча підсвітка з залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип: дрель – шуруповерт
Тип двигуна — безщітковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — LiPOWER
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Патрон — швидкозатискний
Діапазон затиску патрона: 1.5 - 13 мм
Число обертів холостого ходу: 1-тя швидкість: 0 - 500 об/хв
Число обертів холостого ходу: 2-тя швидкість: 0 - 1700 об./хв
Максимальна кількість ударів — 25500 уд./хв
Максимальний крутний момент (жорсткий) — 65 Нм
Максимальний крутний момент (м'який) — 28 Нм
Діапазон регулювання моменту: 1 – 18 Нм
Максимальний діаметр свердління в металі — 13 мм
Максимальний діаметр свердління в дереві — 40 мм
Максимальний діаметр свердління в бетоні — 13 мм
Регулювання обертів — натисканням
Свердління металу: 1 м/с2
Похибка вимірювання K: 1.5 м/с2
Ударне свердління в бетоні: 16.5 м/с2
Похибка вимірювання K: 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 99 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 109 дБ (А)
Похибка вимірювання K: 5 дБ(А)
LED подсветка - да
Реверс — є
Наявність удару — так
Вес – 0.9 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 L BL
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Швидкозатискний патрон
Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 0.9 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 40 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 500-1700 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 25500 уд./хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, гачок для носіння на ремені, Кейс, постачається без акумулятора та зарядного пристрою, швидкозатискний патрон |
| Крутний момент | 65 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний, Свердління з довбанням, Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | li-Power |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 484 ₴



