
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 L metaBOX (АКБ і ЗП) (614051500)
12 634 ₴
- Готово до відправки
- Код: 614051500
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 L metaBOX (614051500) — надійний і потужний інструмент для повсякденних завдань свердління та загвинчування. Оснащений захистом від перевантаження, який запобігає перегріванню двигуна, а також вбудованою світлодіодною підсвіткою з залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони. Має зручний гачок для носіння на ремені та відділення для насадок, яке можна фіксувати праворуч або ліворуч.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: Німеччина
- Країна походження: Китай
- Виробник: Metabo
- Тип: дриль-шуруповерт
- Тип двигуна: щітковий
- Джерело живлення: акумулятор
- Тип акумуляторного блока: LiPOWER
- Тип кріплення акумулятора: слайдер
- Напруга акумуляторного блока: 18 В
- Ємність акумулятора: 2 А·год
- Патрон: швидкозатискний
- Діапазон затиску патрона: 1.5–13 мм
- Число обертів холостого ходу: 1-та швидкість 0–450 об/хв
- Число обертів холостого ходу: 2-та швидкість 0–1850 об/хв
- Максимальний крутний момент (жорсткий): 60 Нм
- Максимальний крутний момент (м’який): 26 Нм
- Діапазон регулювання моменту: 0.7–5.5 Нм
- Максимальний діаметр свердління в металі: 13 мм
- Максимальний діаметр свердління в дереві: 36 мм
- Регулювання обертів: натисканням
- Рівень звукового тиску: 78 дБ(А)
- Рівень звукової потужності (Lwa): 86 дБ(А)
- LED підсвітка: є
- Реверс: є
- Наявність удару: немає
- Вага: 1.6 кг
- Гарантія: 36 місяців
Комплект постачання:
- Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 L metaBOX
- Акумуляторні блоки LiPOWER (18 В/2.0 А·год), 2 шт.
- Зарядний пристрій SC 30
- Швидкозатискний патрон
- Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Кейс metaBOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 60 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1850 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, акумулятор (2 шт.), гарантійний талон, гачок для носіння на ремені, Зарядний пристрій, Кейс metaBOX, швидкозатискний патрон |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Харчування | Від акумулятора |
| Режим роботи | Безударний |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Германия |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | Професійний |
| Тип акумулятора | li-Power |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.0 А·год |
| Крутний момент | 60 Нм |
| Кількість ударів | Немає |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 36 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 634 ₴


