
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 L Set (ЗП та АКБ) (614053710)
15 961 ₴
- В наявності
- Код: 614053710
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Надійний, потужний ударний дриль-шурупокрут для будь-яких повсякденних завдань свердління й загвинчування
Функція ударного свердління для кам'яної кладки
Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна
Вбудована світлодіодна робоча підсвітка з залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
Пересувна майстерня (78 компонентів): 5 свердел для дерева (4/5/6/8/10 мм), 5 свердел для каменю (5/6/7/8/10 мм), 14 свердел HSS (1.5/1.5/2/2/2/2.5/3/3.5/4/4/4.5/5/5.5/6/6.5 мм), інструмент насадок (біт) завдовжки 25 мм) (PH1/PH2/PH2/PH3/PZ1/PZ2/PZ2/PZ2/PZ3/H3/H4/H5/H6/T15/T20/T25/T30/S4/S5/S6), 10 інструментальних насадок (біт) завдовжки 50 мм (S4/S5/S5/S6/PZ1/PZ2/PZ3/PZ20/T20/25/T30), інструмент 10 насаб) — 75 мм (біт) 75 мм (4SSSS4/SP1/SP1/5/5/5/ тримач інструментальних насадок (60 мм), 8 торцевих ключів (6/7/8/9/10/11/12/13 мм), презентер для дерева (12.7 мм), центрувальний штифт (5x100 мм), універсальний ніж із 2 запасними лезами, вимірювальна рулетка (3 м/10"), графітовий олівець (HB)
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип: дрель – шуруповерт
Тип двигуна — щітковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — LiPOWER
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — 2 Ah
Патрон — швидкозатискний
Діапазон затиску патрона: 1.5 - 13 мм
Число обертів холостого ходу: 1-тя швидкість: 0 - 450 об/хв
Число обертів холостого ходу: 2-тя швидкість: 0 - 1850 об./хв
Максимальна кількість ударів — 28500 уд./хв
Максимальний крутний момент (жорсткий) — 60 Нм
Максимальний крутний момент (м'який) — 26 Нм
Діапазон регулювання моменту: 0.7 – 5.5 Нм
Максимальний діаметр свердління в металі — 13 мм
Максимальний діаметр свердління в дереві — 36 мм
Максимальний діаметр свердління в бетоні — 13 мм
Регулювання обертів — натисканням
Свердління металу: 1.7 м/с2
Похибка вимірювання K: 1.5 м/с2
Ударне свердління в бетоні: 11.8 м/с2
Похибка вимірювання K: 1.5 м/с2
Загвинчування без удару — 0.5 м/с2
Похибка вимірювання K: 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 91 дБ(А)
Рівень звукової потужності (LwA): 99 дБ (А)
Похибка вимірювання K: 5 дБ(А)
LED подсветка - да
Реверс — є
Наявність удару — так
Вага — 1.6 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 L Set
Акумуляторні блоки LiPOWER (18 В/2.0 Аh.), 2 шт.
Зарядний пристрій SC 30
Комплект приладдя
Швидкозатискний патрон
Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.6 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 36 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 450-1850 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 28500 уд./хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, акумулятор (2 шт.), гарантійний талон, гачок для носіння на ремені, Зарядний пристрій, Кейс, комплект приладдя, швидкозатискний патрон |
| Крутний момент | 60 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.0 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний, Свердління з довбанням, Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | li-Power |
| Тип двигуна | Щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 961 ₴





