
Ексцентрикова шліфувальна машина Metabo SXE 150-5.0 BL metaBOX (615050700)
29 212 ₴
- Немає в наявності
- Код: 615050700
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Надзвичайно легка та плоска ексцентрикова шліфувальна машина із симетричною конструкцією для простої зміни рук або дворучного керування
Коливальний контур 5 мм для максимальної якості поверхні з гарною продуктивністю знімання
Нековзна клавіша-вимикач із функцією автоматичної зупинки для функції автостопа для безпечного пуску та на вибір також керування кількістю обертів
Vario-Tacho-Constamatic (VTC) — повнохвильова електроніка для керування числом обертів залежно від властивостей матеріалу та його підтримки постійним під навантаженням
Електронне попереднє налаштування потрібного діапазону кількості обертів
Плавний пуск мінімізує помилки поверхні під час встановлення
Унікальний безщітковий двигун із максимальною ефективністю під час шліфування також у разі тривалої експлуатації
Мала вібрація для тривалої експлуатації
Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна
Окремий головний вимикач захищає від небажаного запуску
Гальма двигуна та диска дають змогу швидко відкласти інструмент
Можливість під'єднання універсального пилососа
Тарілчастий шліфувальний круг із численними отворами для ефективного відсмоктування та продовження терміну експлуатації шліфувальних матеріалів
Для роботи зі шліфувальними листами 125 мм підходить шліфувальний тарілчастий круг «multi-hole» Ø 125 мм
Зручність в обслуговуванні завдяки змінному кабелю
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Фінляндія
Виробник — Metabo
Тип — шліфмашина
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність двигуна — 350 Вт
Число обертів на холостому ходу: 4000 - 10000 об./хв
Кількість коливань на холостому ходу: 8000 - 20000 кол./хв
Діаметр диска — 150 мм
Коливальний контур — 5 мм
Шліфування поверхонь: 2.4 м/с2
Похибка вимірювання K: 1.5 м/с2
Полірування поверхонь: 8 м/с2
Рівень звукового тиску: 71 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 82 дБ (А)
Похибка вимірювання К: 2 дБ(А)
Довжина кабелю — 4.3 м
Вага — 1.0 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Ексцентрикова шліфувальна машина Metabo SXE 150-5.0 BL metaBOX
Опорна тарілка з множинною перфорацією з липучкою
Гайковий ключ
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі metaBOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амплітуда коливань | 5 мм |
| Вага | 1.0 кг |
| Кількість обертів | 4000-10000 об./хв об/хв |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 150 мм |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Ексцентрикова |
| Рівень шуму | 71 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 212 ₴




