Конструктивні особливості:
Надійна ручна дискова пилка може використовуватися безпосередньо на напрямних шинах Metabo, Mafell, Bosch, Festool, Makita, HiKOKI, Hilti та інших виробників
Швидкий, точний торцевий розріз, просто через з'єднання з рейковим верхняком Metabo KFS (аксесуари)
Легка напрямна станина з алюмінієвого лиття під тиском
Зона біля ручки з нековзною накладкою Softgrip
Точний алюмінієвий упор із двома напрямними полегшує виконання розрізів
Чітко видимий індикатор різання для розпилювання за розміткою
0°-положення додатково регулюється для максимальної точності пиляння
Можливість під'єднання універсального пилососа
Патрубок для відведення стружки повертається і фіксується відповідно до кожної робочої позі
Автоматичне вимкнення вугільних щіток для захисту двигуна
Напрямна рейка постачається як приладдя
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип — пила дискова
Тип двигуна — щітковий
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність двигуна — 1500 Вт
Віддавана потужність — 840 Вт
Частота холостого ходу — 5000 об/хв
Кількість обертів за номінального навантаження — 3800 об/хв
Діапазон регулювання нахилу підошви: 0 – 47°
Максимальна глибина пропилювання за кутом 90° — 66 мм
Максимальна глибина пропилювання за кутом 45° — 47 мм
Максимальна глибина різання з напрямною — 61 мм
Максимальна швидкість різання — 50 м/сек
Пиляльний диск Ø — 190 мм
Посадковий отвір Ø - 30 мм
Похибка вимірювання К: 1.5 м/сек2
Довжина мережевого кабелю — 4 м
Рівень звукового тиску: 95 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 106 дБ (А)
Похибка вимірювання К: 3 дБ(А)
Вага — 4.9 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Дискова пила Metabo KS 66 FS Set
Напрямна шина FS 160 (160 см)
Твердосплавний пиляльний диск (24 зубці)
Паралельний упор
Шестигранний ключ
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.9 кг |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 47 мм |
| Кількість обертів | 5000 об/хв об/хв |
| Комплектація | диск, Картонне паковання, керована, местигранний ключ |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. глибина пропилювання | 66 мм |
| Макс. діаметр диска | 190 мм |
| Макс. кут нахилу | 47 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 95 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 391 ₴




