
Настільна дискова пила Metabo TS 254 M Set (691154000)
27 408 ₴
- Немає в наявності
- Код: 691154000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Компактна мобільна настільна дискова пила з добрими характеристиками різання та високим комфортом роботи
Трубна рамна конструкція, стійка до скручування, для найважчих умов використання на будівельному майданчику та на монтажній ділянці
Кабелі та всі комплектуючі для транспортування розміщуються в корпусі пилки
Високомоментний двигун із електронним захистом від перевантажень
Гальмо двигуна для швидкої зупинки пиляльного диска за 3 секунди
Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному запуску після переривання енергопостачання
Плавний пуск для тривалого терміну експлуатації двигуна та редуктора
Точно регульований паралельний упор із подвійним затискачем і пристроєм швидкої фіксації
Точний нахил пиляльного диска завдяки напрямній із зубчастим вінцем
Автоматичне повернення в положення 0-45° після зворотного розпилювання
Проста заміна пиляльного диска з блокуванням шпинделя
Для транспортування розклинювальний ніж можна втягнути без інструментів
Прецизійне розсувне розширення й подовження столу для надвеликої поверхні опори
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип — настільна пила дискова
Тип двигуна — щітковий
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність двигуна — 1500 Вт
Кількість обертів холостого ходу — 4200 об/хв
Робоча висота (мінімальна) — 334 мм
Робоча висота (максимальна) — 860 мм
Висота різання: 0 - 80 мм
Максимальна висота різання 90° — 80 мм
Максимальна висота різання 45° — 48 мм
Максимальна ширина різання на паралельному упорі — 520 мм
Максимальна ширина матеріалу на кутовому упорі — 195 мм
Швидкість різання — 56 м/сек
Діапазон нахилу пиляльного полотна: -1.5 - 46.5°
Пиляльний диск Ø — 230 мм
Посадковий отвір Ø - 30 мм
Довжина мережевого кабелю — 2.3 м
Рівень звукового тиску: 92 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 105 дБ (А)
Похибка вимірювання К: 3 дБ(А)
Габарити: 669x748x334 мм
Вага — 24.4 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Настільна дискова пила Metabo TS 254 M Set
Твердосплавний пиляльний диск зі змінним зубом (40 зубців)
Підставка TSU
Паралельний упор
Кутовий упор
Подовження столу
Розширення столу (праворуч)
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 24.4 кг |
| Габарити | 669x748x334 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 48 мм |
| Глибина пропилювання під кутом 90 | 80 мм |
| Кількість обертів | 4200 об./хв об/хв |
| Комплектація | кутовий упор, підставка, паралельний упор, розширення столу (праворуч), Твердосплавний пиляльний диск зі змінним зубом (40 зубців), штовхач |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Макс. кут нахилу | 46.5 |
| Макс. ширина пропилювання | 520 мм |
| Особливості | Захист від випадкового повторного запуску |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Циркулярний |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Функція протяжки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 408 ₴




