
Акумуляторний перфоратор Metabo BH 18 LTX BL 16 Set (без АКБ і ЗП) (691198000)
13 119 ₴
- Немає в наявності
- Код: 691198000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Дуже легкий компактний акумуляторний перфоратор із безщітковим двигуном для свердління без втоми в будь-якій робочій позі
Максимальна потужність свердління, ефективність і довговічність завдяки безщітковій технології та потужному ударному механізму
Перфоратор із 2 функціями: Буріння та свердління
Metabo VibraTech (MVT): вбудована система амортизації, що зменшує вібрацію для захисту здоров'я користувача
Vario-Tacho-Constamatic (VTC) — повнохвильова електроніка для керування числом обертів залежно від властивостей матеріалу та його підтримки постійним під навантаженням
Електронне аварійне вимкнення двигуна у разі блокування приладдя для безпечної роботи
Світлодіодна робоча підсвітка для оптимального огляду місця свердління
Свердління без пилу з зовнішнім пристроєм для видалення пилу ESA plus (приладдя)
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип — перфоратор
Тип двигуна — безщітковий
Тип живлення — від акумулятора
Напруга акумулятора — 18 В
Тип акумулятора — LiHD
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Максимальна кількість обертів: 0 – 730 об/хв
Максимальна кількість ударів — 5250 уд./хв
Патрон — SDS-Plus
Максимальна енергія удару (EPTA) — 1.3 Дж
Максимальний діаметр свердління (бетон) — 16 мм
Максимальний діаметр свердління (сталь) — 13 мм
Максимальний діаметр свердління (коронка/цегла) — 68 мм
Максимальний діаметр свердління (дерево) — 20 мм
Ударне свердління в бетоні — 12.7 м/с2
Похибка вимірювання К: 1.5 м/с2
Довбання — 8.2 м/с2
Похибка вимірювання К: 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 87 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 98 дБ (А)
Похибка вимірювання К: 3 дБ(А)
LED подсветка - да
Реверс – да
Наявність удару — так
Вага — 1.9 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний перфоратор Metabo BH 18 LTX BL 16 Set
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
смоктування пилу ESA max
Патрон перфоратора для приладдя з хвостовиком SDS-Plus
Обмежувач глибини свердління
Додаткова ручка
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі metaBOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.9 кг |
| Діаметр свердління в бетоні | 16 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 20 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 68 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 730 об/хв об/хв |
| Кількість ударів | 5250 уд./хв |
| Комплектація | Всмоктувальний патрубок, доповнювальна ручка, Кейс metaBOX, обмежувач глибини свердління, постачається без акумулятора та зарядного пристрою, швидший патрон |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Режим роботи | Довбання, свердління |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип акумулятора | Li-HD |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Енергія удару | 1.3 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 119 ₴





