
Зарядний пристрій для акумулятора Bosch GAL 18V-160 Professional (1600A02T5G)
6 786 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1600A02T5G
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Зарядний пристрій Bosch GAL 18V-160 Professional — найшвидший у світі пристрій для живлення літій-іонних акумуляторів на 14.4 і 18 вольтів.
З струмом заряджання 16 амперів воно неймовірно швидко може зарядити батарею ProCORE18V 8.0 Ah лише за 32 хвилини 80%.
Це також дуже розумний пристрій із модулем зв'язку Bluetooth. Він надає детальну інформацію про стан заряду акумулятора та дає змогу користувачеві контролювати режим заряджання за допомогою смартфона.
Сумісний з усіма батареями Bosch Professional 18 Volt (Flexible Power System).
Крім того, GAL 18V-160 Professional обладнаний системою активного повітряного охолодження з 2 вентиляторами, 5-рівневим індикатором заряду, кнопкою живлення й можливістю настінного монтажу.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Bosch
Тип — зарядний пристрій
Живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Тип заряджуваних акумуляторів — Li-Ion
Кількість портів — 1 (слайдер)
Мінімальна напруга — 14.4 В
Максимальна напруга — 18.0 В
Сила тока – 16.0 А
Світлова індикація — є
Час заряджання за ємності акумулятора 4.0 Ah (50%/100%) — приблизно 9/35 хв.
Час заряджання за ємності акумулятора 5.5 Ah (50%/100%) — приблизно 13/35 хв.
Час заряджання за ємності акумулятора 8.0 Ah (50%/100%) — приблизно 15/44 хв.
Час заряджання за ємності акумулятора 12.0 Ah (50%/100%) — приблизно 22/55 хв.
Матеріал корпусу — пластик
Колір чорний
Габаритні розміри: 130х195х83 мм
Вага — 1.0 кг
Комплект постачання:
Зарядний пристрій для акумулятора Bosch GAL 18V-160 Professional
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.0 кг |
| Габарити | 303х210х226 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Зарядний пристрій |
| Максимальна ємність акумулятора | 12 Агод |
| Напруга акумулятора | 14.4 В,18 В В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 786 ₴

