
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Bosch GWS 18V-10 SC (без АКБ і ЗП) (06019G340B)
11 658 ₴
- В наявності
- Код: 06019G340B
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Покращений рівень потужності та керування інструментом у категорії 18 Вт
Завдяки безщітковому двигуну та технології акумулятора ProCORE18V забезпечує потужність, еквівалентну дротовій шліфувальній машині 1000 Вт
Drop Control, KickBack Control, а також інтелектуальна система гальма забезпечують максимальний захист користувача та зручність
Модуль Bluetooth для коригування параметрів через програму Toolbox; користувацький інтерфейс для активного зворотного зв'язку інструмента та вибору швидкості
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Німеччина
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: УШМ
Тип двигуна — безщітковий
Тип живлення — від акумулятора
Тип акумулятора — Li-Ion
Напруга акумулятора — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Кількість обертів: 4500 – 9000 об/хв
Діаметр посадкового місця диска Ø - 22.23 мм
Різь шпинделя — М14
Діаметр диска Ø - 125 мм
Глибина різу — 34 мм
Рівень шуму: звукова потужність — 79 дБ (А)
Регулювання обертів — так
Вага інструмента — 2.0 кг
Розміри: 358х110х255 мм
Комплект постачання:
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Bosch GWS 18V-10 SC
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Додаткова ручка із системою Vibration Control
Захисний пластмасовий кожух різального інструменту із затискачем
Кріпильний фланець
Швидкозатискна гайка
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 1.3 кг |
| Довжина мережевого шнура | 4 м м |
| Кількість обертів | 11000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 103 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 658 ₴



