-15%

Лазерний далекомір Bosch Zamo (25 м) (0603672900)
2 916 ₴
2 478 ₴
- В наявності
- Код: 0603672900
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лазерний далекомір Bosch Zamo забезпечує надійні та точні вимірювання, що робить його ідеальним вибором для професійних будівельників, архітекторів і дизайнерів.
Конструктивні особливості та переваги:
Просте та точне вимірювання відстані до 25 метрів і розрахунок площі
Більше функцій вимірювання завдяки насадкам, які можна придбати окремо, з нівеліром, колесом і стрічкою
Зберігає останні 10 значень результатів вимірювань і розрахунків
Заряджання акумулятора та оновлення програмного забезпечення через інтерфейс USB-C®
Вирізняється екологічністю, ознайомтеся з докладнішою інформацією нижче
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Малайзія
Виробник — Bosch
Тип — далекомір
Тип живлення — акумулятор/2 x 1.2 В HR03 (AAA)
Точність: ± 2 мм
Мінімальний час вимірювання — 0.5 с
Максимальний час вимірювання — 4 с
Діапазон вимірювання: 0.15 – 25.0 м
Робоча температура: -10°C..+40°C
Клас лазера — 2
Лазерний діод — 635 Нм, <1 мВт
Проєкція — 1
Кольоровий дисплей — немає
Автоматичне вимкнення — 5 хв
Ступінь захисту — IP54
Вага — 0.08 кг
Габаритні розміри: 100х38х23 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Лазерний далекомір Bosch Zamo (25 м)
Акумулятор 1.2 В HR03 — 2 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08 кг |
| Час вимірювання | 4 с |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас лазера | 2 |
| Кількість точок | 1 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,батарейки, Блістер, гарантійний талон |
| Лазерний діод | 635 нм |
| Харчування | 2xAAA |
| Робоча температура | -10..+45 С |
| Робоча відстань | 25.0 м |
| Розміри | 100х38х23 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Точність приладу | 2.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 478 ₴



