
Електричний лобзик Bosch PST 800 PEL Compact (06033A0101)
4 080 ₴
- Немає в наявності
- Код: 06033A0101
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості та переваги:
Компактні габарити
Низький рівень вібрації
Регулювання обертів
Заміна полотен без інструментів
Функция обдува
Ручка з м'якою накладкою
4-ступеневий маятниковий рух
Відсік для інструментів
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Угорщина
Виробник — Bosch
Тип – лобзик
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Потужність — 530 Вт
Кількість ходів холостого ходу: 500 - 3100 хід/хв
Регулювання опорної пластини — 45°
Глибина пропилу під 45° — 56 мм
Амплітуда коливань — 20 мм
Глибина пропилу (дерево) — 80 мм
Глибина пропилу (чорний метал) — 5 мм
Глибина пропилу (кольоровий метал) — 12 мм
Тип кріплення — SDS
Регулювання обертів — так
Сходи маятникового ходу — 4
Обдування робочої поверхні — так
Під'єднання до пилососа — так
Довжина кабелю — 2 м
LED-підсвітка — немає
Вага — 2.3 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Електричний лобзик Bosch PST 800 PEL Compact
Кожух — 1 шт.
Набір пиляльних полотен — 10 шт.
Захисний щиток — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 2.3 кг |
| Глибина пропилу в дереві | 80 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 5 мм |
| Глибина пропилу в кольоровому металі | 12 мм |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Кейс, Набір полотен |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Макс.частота ходу | 3100 хід/хв |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 530 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Ход полотна | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 080 ₴




