
Розпилювальний стіл Bosch GTS 254 Professional (0601B45000)
21 252 ₴
- В наявності
- Код: 0601B45000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Ідеальний вибір там, де потрібне продуктивне та точне різання
Двигун потужністю 1800 Вт із високим крутним моментом і чудовою здатністю до перевантажень
Точність — це просто: міцний сталевий стіл забезпечує стійкість під час роботи
Подовження робочої поверхні до 265 мм для збільшення діапазону різання
Постачається з міцною та надійною металевою підставкою, що забезпечує стійкість
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Тайвань
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: пила циркулярна настільна
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Потужність — 1800 Вт
Діаметр диска — 254 мм
Кут нахилу диска: -0... 47°
Максимальна глибина пропилювання під кутом 90° — 80 мм
Максимальна глибина пропилювання під кутом 45° — 55 мм
Максимальний розмір розливного матеріалу (правий) — 545 мм
Оберти холостого ходу — 4300 об/хв
Рівень звукового тиску — 91 дБ (A)
Рівень звукової потужності — 106 дБ (A)
Похибка K = 3 дБ
Під'єднання до пилососа — так
Діаметр отвору — 30 мм
Розмір робочого столу: 555х555 мм
Вага — 24.4 кг
Гарантія — 36 місяців
Габаритні розміри: 690х620х1000 мм
Комплект постачання:
Розпилювальний стіл Bosch GTS 254 Professional
Пиляльний диск Optiline Wood, 254 x 2.8/1.8 x 30 мм (24 зуби)
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 24.4 кг |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 55 мм |
| Кількість обертів | 4300 об./хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,диск, Картонне паковання, підставка |
| Макс. глибина пропилювання | 80 мм |
| Макс. діаметр диска | 254 мм |
| Макс. кут нахилу | 47 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Тайвань |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 252 ₴



